Vodotesný ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC E150

Kód: 0292
€39,99 €33,33 bez DPH
SKLADOM (17 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, dosah až 1500m2, rozsah 180°, senzor pohybu, 1 membránový reproduktor, napájanie 230V. Jedná sa o lacnejšiu variantu precízne spracovaného odpudzovača kún, myší, potkanov a piskorov s nastaviteľným detektorom pohybu. Ciltivé zariadenie reaguje na pohyb zveri na ploche až 220m2. Vďaka odolnému vodotesnému krytu môžete plašičku používať tak vo vnútorných, tak i vonkajších priestoroch. Plašičku je možné jednoducho pripevniť na takmer akýkoľvek povrch prostredníctvom unikátneho magnetického držiaku. Odpudzovač má naprogramovanú automatickú zmenu kmitočtu, aby si škodca na zvuk po určitom čase nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukové signály sú pre človeka i domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC E150

Ultrazvukový odpudzovač zveri vhodný na plašenie kún a hlodavcov, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá. Na použitie vo vnútorných i vonkajších priestoroch, vybavený odolným vodotesným krytom s možnosťou uchytenia cez magnetický držiak. Odpudzovač kún s rozsahom tónu v uhle 180° s automatickou zmenou kmitočtu a dosahom až 1500 m2, s napájaním priamo zo siete na 230 V. Plašič kún používa 1 x 50 mm membránový reproduktor a nastaviteľný pohybový senzor, rozmery ultrazvukového odpudzovača 60x120x55mm.


Ktorých škodcov plašič odpudzuje

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie kún, myší, potkanov a piskorov.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využitia plašiča

Využitie odpudzovače je bežnou formou ochrany vnútorných priestorov ako sú byty, rodinné domy, garáže, podkrovia, chalupy, pivnice, autá tak i pre priemyselné haly, sklady, dielne, reštaurácie, supermarkety apod. Vďaka odolnému vodotesnému puzdru, odolnému proti mechanickému poškodeniu, slnečnému žiareniu, dažďu, mrazu i vetru, je odpudzovač vhodný aj pre vonkajšie použitie. Je ideálny proti prenikaniu do miest okolo budov - záhrady, ovocné sady, dvory, parkoviská atď.

DRAGON ULTRASONIC E150 p2


Inštalácia

Odpudzovač Dragon Ultrasonic pripevníte pomocou magnetického držiaku ľahko, rýchlo a bezpečne na takmer akýkoľvek povrch. Odpudzovač je vybavený silným magnetom, používaným v priemyselnej upevňovacej technike. Stačí tak kúsok kovového povrchu, napr. potrubia, zábradlia, odkvap, kovový parapet, strešné konštrukcie, kúrenie atď. A ihneď máte bez akejkoľvek montáže prístroj nainštalovaný. Ak v ošetrovanom mieste nie je žiadny kovový povrch, na ktorý by bolo možné odpudzovač umiestniť, je možné využiť špeciálneho kovového prívesku, ktorý je súčasťou balenia. Kovový prívesok priskrutkujete na požadované miesto a potom na neho pomocou magnetu odpudzovač jednoducho pripevníte.

DRAGON ULTRASONIC E150 p3


Spôsob napájania

Zariadenie je napájané priamo zo siete na 230 V.

DRAGON ULTRASONIC E150 p1


Ako plašič funguje

Zariadenie generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné a v dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťajú. Prístroj vydáva zvuky s premennou frekvenciou od úplne nepočutelné, po ľahký až piskľavý tón. Táto automatická zmena kmitočtu zabezpečuje, aby si škodca na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukový signál sa veľmi dobre odráža od pevných plôch a tým sa zvyšuje jeho dosah. Tento odpudzovač, vybavený membránovým reproduktorom, ktorý je niekoľkokrát silnejší ako kovový reproduktor, má účinný dosah vo vnútorných priestoroch až 1500 m2, vo vonkajších priestoroch až 20 m v rozsahu 180 °.

Tento model je navyše vybavený detektorom pohybu, ktorý pracuje v okruhu 12 m, čím senzor prenikne približne na plochu 220 m2. Odpudzovač sa tak sám zapína pri každom pohybe zvieraťa a vypína sa po nastavenom čase. Senzor má 3 možnosti nastavenia - dobu prevádzky, citlivosť a jas.Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFVodotesný ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC E150

Dodatočné parametre

Kategória: Ultrazvukové odpudzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Rozmery balenia: 30x15x15 cm
Cieľová skupina škodcov:: kuny a hlodavce (myši, potkany, piskory)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, výjma chovných myšou, škrečkov, morčiat apod.
Umiestnenie:: vo vnútorných i vonkajších priestoroch
Pracovná teplota:: - 30 °C do + 70 °C
Efektívny rozsah:: až 1500 m2 v priestore bez prekážok
Rozsah tónu:: v uhle 180°
Reproduktory:: 1 x 50 mm membránový reproduktor
Napájanie:: priamo zo siete na 230V
Rozmery:: 60 x 120 x 55 mm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)