3D ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B360 SMART

Kód: 0294
€26,99 €22,49 bez DPH
SKLADOM (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, dosah až 300m2, rozsah 270°, 3 kovové reproduktory, napájanie cez 6V adaptér. Jedná sa o lacnejšiu variantu priestorovej plašičky kún, myší, potkanov a piskorov. Táto plašička kún sa hodí k ochrane vnútorných priestorov, ktorými môžu byť napr. chalupy, pivnice, garáže, sklady a ďalšie. Plašička s rozsahom tónu v uhle 270° má naviac naprogramovanú automatickú zmenu kmitočtu, aby si škodca na zvuk po určitom čase nezvykol a nevrátil sa. Plašičku je možné jednoducho pripevniť na takmer akýkoľvek povrch prostredníctvom unikátneho magnetického držiaku. Ultrazvukové signály sú pre človeka i domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B360 SMART

Ultrazvukový odpudzovač zveri vhodný na plašenie kún a hlodavcov, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá. Na použitie vo vnútorných priestoroch, vybavený odolným vodotesným krytom s možnosťou uchytenia cez magnetický držiak. Odpudzovač kún s rozsahom tónu v uhle 270° s automatickou zmenou kmitočtu a dosahom až 300 m2, s napájaním cez 6V adaptér. Plašič kún používa 3x kovové reproduktory, rozmery ultrazvukového odpudzovača 85x85x50mm.


Ktorých škodcov plašič odpudzuje

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie kún, myší, potkanov a piskorov.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využitia plašiča

Využitie odpudzovača je bežnou formou ochrany vnútorných priestorov ako sú byty, rodinné domy, garáže, podkrovia, chalupy, pivnice, autá, tak aj pre priemyselné haly, sklady, dielne, reštaurácie, supermarkety apod. 

DRAGON ULTRASONIC B360 p3 (2)


Inštalácia

Odpudzovač Dragon Ultrasonic pripevníte pomocou magnetického držiaku ľahko, rýchlo a bezpečne na takmer akýkoľvek povrch. Odpudzovač je vybavený silným magnetom, používaným v priemyselnej upevňovacej technike. Stačí tak kúsok kovového povrchu, napr. potrubia, zábradlia, odkvap, kovový parapet, strešné konštrukcie, kúrenie atď. A ihneď máte bez akejkoľvek montáže prístroj nainštalovaný. Ak v ošetrovanom mieste nie je žiadny kovový povrch, na ktorý by bolo možné odpudzovač umiestniť, je možné využiť špeciálneho kovového prívesku, ktorý je súčasťou balenia. Kovový prívesok priskrutkujete na požadované miesto a potom na neho pomocou magnetu odpudzovač jednoducho pripevníte.

DRAGON ULTRASONIC B360 p3 (1)


Spôsob napájania

Zariadenie je napájané cez 6V adaptér, ktorý je súčasťou balenia. 

DRAGON ULTRASONIC B360 p1


Ako plašič funguje

Zariadenie generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné, a v dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťa. Prístroj vydáva zvuky s premennou frekvenciou od úplne nezrozumiteľne, po ľahký až piskľavý tón. Táto automatická zmena kmitočtu zabezpečuje, aby si škodcu na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukový signál sa veľmi dobre odráža od pevných plôch a tým sa zvyšuje jeho dosah. Tento odpudzovač, vybavený tromi kovovými reproduktory, má účinný dosah vo vnútorných priestoroch až 300 m2v rozsahu 270 °.Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF3D ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B360 SMART

Dodatočné parametre

Kategória: Ultrazvukové odpudzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Rozmery balenia: 17x17x11 cm
Cieľová skupina škodcov:: kuny a hlodavce (myši, potkany, piskory)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, výjma chovných myšou, škrečkov, morčiat apod.
Umiestnenie:: vo vnútorných priestoroch
Pracovná teplota:: - 30 °C do + 70 °C
Efektívny rozsah:: až 300 m2 v priestore bez prekážok
Rozsah tónu:: v uhle 270°
Reproduktory:: 3x kovové reproduktory
Napájanie:: cez 6V adaptér v balenie
Rozmery:: 85 x 85 x 50 mm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)