Odpudzovač krtkov a hrabošov KERBL PULSAR SOLAR

Kód: 0704
€24,99 €20,83 bez DPH
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Položka bola vypredaná…

Odpudzovač krtkov a hrabošov, solárny, vibračný, frekvencia 400 - 1000 Hz, rozsah 650 m2, dosah 30 m, dĺžka 43 cm, Ø 15,5 cm. Ak hľadáte kvalitný odpudzovač krtkov a hrabošov z pozemku, tak ste tu správne. Tento samonabíjací odpudzovač so solárnym panelom nepotrebuje ceruzkové batérie. Odpudzovač vydáva vibračný zvuk v 30 sekundových intervaloch. Dokáže pokryť svojimi vibráciami plochu o rozlohe 650 m2, čo zodpovedá dosahu do cca 30 metrov v polomere okolo odpudzovača. Krtkovia a hraboše sú citliví na vibrácie šíriace sa v zemi a preto priestor ošetrený vibráciami odpudzovača po krátkom čase opúšťajú. Solárny odpudzovač je preto skvelou voľbou pre každého, koho trápi krtinca na záhrade, alebo zničená úroda a kto potrebuje nepretržitú ochranu pozemku počas ďalších rokov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Odpudzovač krtkov a hrabošov KERBL PULSAR SOLAR

Odpudzovač krtkov a hrabošov, solárne nabíjanie zabudovanej batérie, vibračný zvuk vo vnútri tyče, 30 sekundový interval, vo vonkajších priestoroch, dosah v okruhu 30 m, rozsah plašenia 650 m2, frekvencia 400 - 1000 Hz, dĺžka 43 cm, Ø 15,5 cm. 

Ktorých škodcov plašič odpudzuje

Tento plašič je vďaka jeho silným vibráciám vhodný na odpudzovanie krtkov a hrabošov.

kerbl-pulsar-solar-skudci

Oblasti využitia plašiča

Plašič krtkov a hrabošov je efektívnou formou ochrany Vašej záhrady, poľa, parku alebo ďalších vonkajších priestorov. Najvhodnejšie miesta na umiestnenie odpudzovača sú pôdy, ktoré dobre viažu vlahu, pretože vibrácie sa najlepšie šíria vo vlhku. Na ploche s viacerými piesočnatou pôdou so sklonmi k presychaniu odporúčame umiestnenie viacerých odpudzovačov tak, aby sa kryl ich rádius. 

Spôsob použitia

Vyberiete miesto, ktoré potrebujete ochrániť pred nechcenými návštevníkmi, kde po sprevádzkovaní plašič umiestnite. Spojte dohromady obe zástrčky, ktoré sa nachádzajú na hliníkovej tyči a prípojky, ktoré sa nachádzajú na veku, dbajte na to, aby farby prípojok súhlasili. Zasuňte zariadenie do zeme, najvhodnejšia je zem, ktorá drží vlhkosť. Dbajte na to, aby bol spoj tyčky s panelom minimálne 1 cm nad zemou. Solárny panel bude počas prevádzky nabíjať zabudovanú batériu, z ktorej sa bude odpudzovač napájať aj počas noci. 

kerbl-pulsar-solar-inštalácia


Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1

Dodatočné parametre

Kategória: Plašiče krtkov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Frekvencia:: 400Hz - 1000Hz
Rádius:: do 30m
Efektívny rozsah:: 650m2
Materiál krytu:: hliník, plast
Interval:: 30s
Položka bola vypredaná…
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)