Vodotesný ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC C200

Kód: 0291
€32,99 €27,49 bez DPH
SKLADOM (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
2.5.2024

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, dosah až 2000m2, rozsah180°, 2 membránové reproduktory, napájanie cez 6V adaptér. Jedná sa o najobľúbenejší plašič kún, myší, potkanov a piskorov s výborným pomerom ceny a výkonu. Táto veľmi kvalitne spracovaná plašička kún s veľkým dosahom je vybavená vodotesným krytom, a tak ju môžete využívať vo vnútorných i vonkajších priestoroch. Prostredníctvom unikátneho magnetickému držiaku môžete plašič uchytiť takmer na každý povrch. Ultrazvukové zariadenie má naprogramovanú automatickú zmenu kmitočtu, aby si škodca na zvuk po určitom čase nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukové signály sú pre človeka i domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC C200

Ultrazvukový odpudzovač zveri vhodný na plašenie kún a hlodavcov, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá. Na použitie vo vnútorných i vonkajších priestoroch, vybavený odolným vodotesným krytom s možnosťou uchytenia cez magnetický držiak. Odpudzovač kún s rozsahom tónu v uhle 180 ° s automatickou zmenou kmitočtu a dosahom až 2000 m2, s napájaním cez 6V adaptér. Plašič kún používa 2 x 50 mm membránové reproduktory, rozmery ultrazvukového odpudzovače 80x120x55mm.


Ktorých škodcov plašič odpudzuje

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie kún, myší, potkanov a piskorov.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využitia plašiča

Využitie odpudzovača je bežnou formou ochrany vnútorných priestorov ako pre byty, rodinné domy, garáže, podkrovia, chalupy, pivnice, autá tak aj pre priemyselné haly, sklady, dielne, reštaurácie, supermarkety a pod. Vďaka odolnému vodotesnému puzdru, odolnému proti mechanickému poškodeniu, slnečnému žiareniu, dažďu, mrazu i vetru, je odpudzovač vhodný aj pre vonkajšie použitie. Je ideálny proti prenikaniu do miest okolo budov - záhrady, ovocné sady, dvory, parkoviská atď.

DRAGON ULTRASONIC C200 p2


Inštalácia

Odpudzovač Dragon Ultrasonic pripevníte pomocou magnetického držiaku ľahko, rýchlo a bezpečne na takmer akýkoľvek povrch. Odpudzovač je vybavený silným magnetom, používaným v priemyselnej upevňovacej technike. Stačí tak kúsok kovového povrchu, napr. potrubia, zábradlia, odkvap, kovový parapet, strešné konštrukcie, kúrenie atď. A ihneď máte bez akejkoľvek montáže prístroj nainštalovaný. Ak v ošetrovanom mieste nie je žiadny kovový povrch, na ktorý by bolo možné odpudzovač umiestniť, je možné využiť špeciálneho kovového prívesku, ktorý je súčasťou balenia. Kovový prívesok priskrutkujete na požadované miesto a potom na neho pomocou magnetu odpudzovač jednoducho pripevníte.

DRAGON ULTRASONIC C200 p3


Spôsob napájania

Zariadenie je napájané cez 6V adaptér, ktorý je súčasťou balenia. Adaptér jednoducho zapojíte do siete a potom prevádzku odpudzovača ovládate podľa Vašich potrieb pomocou prepínača umiestneného na bočnej strane.

DRAGON ULTRASONIC C200 p1


Ako plašič funguje

Zariadenie generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné a v dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťa. Prístroj vydáva zvuky s premennou frekvenciou od úplne nepočutelného, po ľahký až piskľavý tón. Táto automatická zmena kmitočtu zabezpečuje, aby si škodca na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukový signál sa veľmi dobre odráža od pevných plôch a tým sa zvyšuje jeho dosah. Tento odpudzovač, vybavený dvoma membránovými reproduktormi, ktoré sú niekoľkokrát silnejšie ako kovové reproduktory, má účinný dosah vo vnútorných priestoroch až 2000 m2, vo vonkajších priestoroch až 25 m v rozsahu 180 °.Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFVodotesný ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC C200

Dodatočné parametre

Kategória: Ultrazvukové odpudzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Rozmery balenia: 17x17x11 cm
Cieľová skupina škodcov:: kuny a hlodavce (myši, potkany, piskory)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, výjma chovných myšou, škrečkov, morčiat apod.
Umiestnenie:: vo vnútorných i vonkajších priestoroch
Pracovná teplota:: - 30 °C do + 70 °C
Efektívny rozsah:: až 2000 m2 v priestore bez prekážok
Rozsah tónu:: v uhle 180°
Reproduktory:: 2 x 50 mm membránové reproduktory
Napájanie:: cez 6V adaptér v balenie
Rozmery:: 80 x 120 x 55 mm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)