Ultrazvukový plašič do auta na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC A150

Kód: 0543
€41,99 €34,99 bez DPH
SKLADOM (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, 2 reproduktory, dosah 240m, rozsah 140 °, napájanie - 2 konektory k autobatérii. Jedná sa o najobľúbenejší plašič kún, myší, potkanov, potkanov a tchorov s výborným pomerom ceny a výkonu. Tento kvalitný plašič kún je unikátny spojením ultrazvukového a svetelného plašenia škodcov. Výkonné stroboskopické LED diódy blikajú v dvojsekundových intervaloch v rozsahu 120 ° a tým znásobujú účinky plašiča. Ultrazvukové zariadenie má naprogramovanú automatickú zmenu kmitočtu, aby si škodcovia na zvuk po určitom čase nezvykli a nevrátili sa. Ultrazvukové signály sú pre človeka aj domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné.

Odpudzovač máme v dvoch farebných variantoch, ktoré náhodne odosielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC A150

Ultrazvukový odpudzovač zveri bezpečný pre človeka aj domáce zvieratá, vhodný na plašenie kún a hlodavcov vo vnútorných priestoroch auta, s vymeniteľnou ochrannou poistkou, na uchytenie cez sťahovacie pásky, s 3x LED diódami s rozsahom až 120°, s rozsahom ultrazvuku 140°, s automatickou zmenou kmitočtu, s dosahom až 240 m v priestore, s napájaním cez 2 konektory s dĺžkou káblov 100 cm, s dvoma kovovými reproduktormi 50 + 50 mm, s rozmermi 130 x 65 x 35 mm

  
Ktorých škodcov plašič odpudzuje

Tento plašič je vhodný k odpudzování kún, myší, lasičiek, tchorov, potkanov a iných hlodavcov.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využitia plašiča

Už ste urobili všetko a aj tak ste si našli v motore prehryznuté káble? Prinášame Vám revolučné riešenie na Vaše problémy v podobe odpudzovača kún do motorového priestoru auta značky DRAGON ULTRASONIC. Nielen, že je vďaka svojej tranzistorovej elektronike odpudzovač kún odolnejší ako bežné odpudzovače na báze mikročipov, ale tiež má nadčasovú kombináciu troch stroboskopických LED diód a ultrazvuku. Najvyšší účinok tejto unikátnej kombinácie odpudzovača kún dosiahnete správnym umiestnením pod kapotu Vášho auta. Ochránite tým svoje auto a taktiež vytvoríte ochranný štít v okruhu Vášho auta, ktorému sa budú škodcovia vyhýbať.

dragon-v-aute_05

 
Inštalácia

Upevnenie plašiča kún je jednoduchšie, než si myslíte. Vyberte vhodné miesto tak, aby plašič kún pokryl svojim signálom čo najviac motorového priestoru, potom ho jednoducho pripevníte dvoma páskami, ktoré nájdete v balení. Nemusíte si lámať hlavu, či Vám vystačia káble, pretože v balení obdržíte až 100 cm dlhé káble na jednoduché pripojenie k autobatérii.

dragon-v-aute_06


Spôsob napájania

Dlhodobé riešenie pre ochranu Vášho auta pre Vás zaistia dva konektory k autobatérii. Plašička kún sa bude sama napájať z autobatérie a pretože je úsporná, spotrebuje maximálne 20 mA. Dva 100 cm dlhé káble Vám zaistia umiestnenie bez obmedzenia podľa ľubovôle pod kapotu auta. Pri dlhšom státí auta odporúčame plašičku kún jednoducho vypnúť vypínačom, aby ste šetrili batériu.

dragon-v-aute_04

  
Ako plašič funguje

Odpudzovač kún, ktorý na trhu len tak nenájdete. Nadčasová kombinácia až 3 LED diód, ktoré stroboskopicky blikajú a meniace sa frekvencie ultrazvuku, budú ťažký oriešok nielen pre kuny v motore, ale aj pre iné hlodavce vo Vašom aute a okolo autaVysokovýkonné LED diódy svojim blikaním prebúdzajú kuny, myši, plchy a plno iných hlodavcov z ich spánku. Stroboskopické svetlo plašiča kún je navrhnuté tak, že im vadí a núti ich motorový priestor opustiť. Odpudzovač kún navyše neustále mení frekvenciu signálov, a preto si na zvuk škodci len tak nenavyknú. Plašič kún do auta má dva vypínače, ktorými si môžete zapínať a vypínať svetlá alebo zvuk so svetlami.

dragon-v-aute_03


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFUltrazvukový plašič do auta na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC A150 SK

Dodatočné parametre

Kategória: Ultrazvukové odpudzovače
Záruka: 2 roky
Rozmery balenia: 17x17x11 cm
Cieľová skupina škodcov:: kuny a hlodavci ( myši, potkani, piskory)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, okrem chovných myší, škrečkov, morčiat a pod.
Umiestnenie:: vo vnútorných priestoroch
Pracovná teplota:: - 30°C až + 70°C
Efektívny rozsah:: až 200 m v priestore
Rozsah tónu:: v uhle 120°
Rozsah LED svetla:: v uhle 180°
Reproduktory:: 25 mm + 50 mm kovové reproduktory
Napájanie:: 2 konektory k autobatérii
Spotreba:: 10 mA - 20 mA
Rozmery:: 85 x 65 x 36 mm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)