Ultrazvukový plašič do auta na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC A100

Kód: 0542
€37,99 €31,66 bez DPH
SKLADOM (10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, dosah 200m, rozsah 120°, 2 reproduktory, napájanie - 2 konektory k autobatérii.. Jedná sa o najobľúbenejší plašič kún, myší, potkanov, potkanov a tchorov s výborným pomerom ceny a výkonu. Tento kvalitný plašič kún je unikátny spojením ultrazvukového a svetelného plašenia škodcov. Výkonná stroboskopická LED dióda bliká v dvojsekundových intervaloch v rozsahu 180 ° a tým znásobuje stres škodcom. Ultrazvukové zariadenie má naprogramovanú automatickú zmenu kmitočtu, aby si škodcovia na zvuk po určitom čase nezvykli a nevrátili sa. Ultrazvukové signály sú pre človeka aj domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné.

Odpudzovač máme v dvoch farebných variantoch, ktoré náhodne odosielame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC A100

Ultrazvukový odpudzovač zveri, bezpečný pre človeka aj domáce zvieratá, vhodný na plašenie kún a hlodavcov, vo vnútorných priestoroch auta, s odolným krytom a ochrannou poistkou, na uchytenie cez sťahovacie pásky, s rozsahom tónu v uhle 120°, s LED diódou s rozsahom až 180°, s automatickou zmenou kmitočtu, s dosahom až 200 m, s napájaním cez 2 konektory, s dĺžkou káblov 100 cm, s dvoma kovovými reproduktormi 25 a 55 mm, s rozmermi 85x65x36mm.

  
Ktorých škodcov plašič odpudzuje

Tento plašič je vhodný k odpudzování kún, myší, lasičiek, tchorov, potkanov a iných hlodavcov.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využitia plašiča

Našli ste si v motorovom priestore prehryznuté káble od kuny, alebo tam bežne nachádzate vetvičky a iné cudzie predmety? Prinášame Vám dlhodobé riešenie na Vaše problémy v podobe odpudzovača kún do motorového priestoru auta. Tento odpudzovač hlodavcov je vďaka svojej tranzistorovej elektronike odolnejší voči vplyvom počasia, voči vysokým aj nízkym teplotám a voči otrasom auta a motora, ako je to pri zariadeniach s mikroprocesormi. Najlepšie výsledky dosiahnete správnym výberom miesta. Vyberajte tak, aby zvuk reproduktorov a svetlo LED diódy pokrylo čo najviac motorového priestoru auta. Ultrazvukový plašič kún však vďaka ultrazvuku nebude chrániť iba vnútro vášho auta, ale zároveň môže prenikať až do okruhu 200 metrov okolo vášho auta. Takže nielen že by vám škodca nemal poškodiť auto, ale ani by sa nemal priblížiť k vozidlu.

dragon-ultrasonic-A100_10

 
Inštalácia

Odpudzovač Dragon Ultrasonic pripevníte pomocou dvoch uťahovacích pások, ktoré sú súčasťou balenia, rýchlo a bezpečne do motorového priestoru Vášho auta. Stačí iba vybrať miesto, z ktorého by plašič kún mal najväčšie pokrytie motorového priestoru. Plašič kún do motora pripevnite na stabilné miesto a vďaka dvom 100 cm dlhým káblom nebudete mať problém so zapojením k autobatérii.

dragon-ultrasonic-A100_09


Spôsob napájania

Zariadenie je napájané cez 2 konektory, ktoré sú súčasťou balenia, spolu s dvoma 100 cm dlhými káblami. Nemusíte sa báť, že by plašič kún vybil Vašu autobatériu. Za prevádzky má spotrebu maximálne 20 mA a pokiaľ by ste Vaše auto nevyužívali dlhšiu dobu, je možné plašič kún jednoducho vypnúť vypínačom.

dragon-ultrasonic-A100_08

  
Ako plašič funguje

Tento unikátny plašič do auta, alebo odpudzovač do motora, má revolučné prepojenie zvuku a svetla pre maximalizáciu účinku na škodcov. Plašič do auta obsahuje tiež vysokovýkonnú LED diódu, ktorá zvyšuje mieru stresu u škodcov, ktoré pravidelné blikanie svetla v dvojsekundových intervaloch ruší pri odpočinku a následne priestor pod kapotou auta opúšťa. Zariadenie tiež generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné a v dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťajú. Prístroj vydáva zvuky s premenlivou frekvenciou od úplne nepočuteľného, po ľahký až piskľavý tón. Táto automatická zmena kmitočtu zaisťuje, aby si škodca na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Tento odpudzovač hlodavcov je vybavený dvoma mosadznými reproduktormi, ktoré majú dosah až 200 m okolo auta.

dragon-ultrasonic-A100_07


Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDFUltrazvukový plašič do auta na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC A100 SK

Dodatočné parametre

Kategória: Ultrazvukové odpudzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Rozmery balenia: 17x17x11 cm
Cieľová skupina škodcov:: kuny a hlodavci ( myši, potkani, piskory)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, okrem chovných myší, škrečkov, morčiat a pod.
Umiestnenie:: vo vnútorných priestoroch
Pracovná teplota:: - 30°C až + 70°C
Efektívny rozsah:: až 200 m v priestore
Rozsah tónu:: v uhle 120°
Rozsah LED svetla:: v uhle 180°
Reproduktory:: 25 mm + 50 mm kovové reproduktory
Napájanie:: 2 konektory k autobatérii
Spotreba:: 10 mA - 20 mA
Rozmery:: 85 x 65 x 36 mm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)