Ohrádka pre šteňatá a ďalšie zvieratá PAWHUT D06-107, 8 panelov, 79x79 cm

Kód: 0928
€88,99 €74,16 bez DPH
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Položka bola vypredaná…

Ohrádka pre šteňatá a ďalšie zvieratá, vnútorné aj vonkajšie využitie, uzamykateľné dvierka, snadná montáž, 8 panelov, rozmery 79x79 cm. Pokiaľ hľadáte kvalitnú ohrádku pre Vaše šteniatko, potom ste tu úplne správne. Vaše šteňatá sa v ohrádke môžu bezpečne hrať, spať a vyvádzať.  Ohrádka je vhodná ako na vnútorné, tak na vonkajšie použitie, čo z nej robí univerzálnu voľbu pre každú domácnosť. Vyvýšené uzamykateľné dvierka zaistia, že vaši miláčikovia zostanú vždy bezpečne vo vnútri. Iste oceníte, že ohrádku je možné veľmi ľahko zložiť aj rozložiť a tiež uskladniť. Ohrádka sa skladá z 8 panelov, ktoré je možné zostaviť do rôznych tvarov, ako je obdĺžnik, štvorec alebo osemuholník, čo vám umožní prispôsobiť ohrádku Vašim potrebám. Vďaka svojej vysokej odolnosti a kvalitnému prevedeniu Vám ohrádka bude slúžiť dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohrádka pre šteňatá a ďalšie zvieratá PAWHUT D06-107, 8 panelov, 79x79 cm

Ohrádka pre šteňatá a ďalšie zvieratá, pre vnútorné aj vonkajšie využitie, vyvýšené uzamykateľné dvierka, stabilná robustná konštrukcia, jednoduchá montáž a demontáž, 8 mrežových panelov, s rozmermi 79x79 cm.

 

Pre aké zvieratá je ohrádka vhodná

Táto ohrádka je ideálna pre šteňatá a tiež pre malé a stredné psy s výškou v kohútiku do 50 cm. Ohrádku môžete využiť pre psie plemená, ako sú Bígl, Yorkshirský teriér, Mops, Francúzsky buldoček a ďalšie.

Ohradka-pro-stenata

Rozmery ohrádky

Ohrádka sa skladá z ôsmich panelov s rozmermi 79 x 79 cm. Perfektné na tejto ohrádke je, že ju môžete zostaviť do rôznych tvarov, ako je obdĺžnik, štvorec alebo osemuholník, čo vám umožní prispôsobiť ohrádku Vašim potrebám.

Ohradka-pro-stenata-rozměry

Využitie ohrádky

Ohrádka je ideálna pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Vaši maznáčikovia si v nej budú môcť pohodlne užívať slobodu pohybu a sledovať dianie okolo seba, zatiaľ čo vy si môžete byť istí, že zostanú v bezpečí a nepoškodia žiadny nábytok alebo zariadenie domácnosti. Prístup do ohrádky je zabezpečený pomocou vyvýšených uzamykateľných dvierok, ktoré poskytujú ešte väčšiu bezpečnosť. Či už sa rozhodnete ohrádku zostaviť alebo demontovať, všetko zvládnete behom chvíľky, a pokiaľ ju práve nepotrebujete, jednoducho ju uskladníte. Materiál ohrádky je veľmi pevný a odolný, takže si môžete byť istí, že vydrží aj náročné podmienky a ľahko sa udržuje v čistote.


Technická špecifikácia

  • Rozmer jedného prvku mriežky: 79 x 79 cm
  • Rozmery dvierok: 38 x 52 cm
  • Počet mrežových prvkov: 8
  • 8 kotviacich hákov pre stabilné upevnenie
  • Materiál: kov


Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Ohrádka pre šteňatá a ďalšie zvieratá PAWHUT D06-107, 8 panelov, 79x79 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrádky, výbehy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 17 kg
Položka bola vypredaná…
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)