Psia toaleta STEFANPLAST PUPPY, 60x40cm

Kód: 0624
€11,49 €9,58 bez DPH
SKLADOM (10 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Plastová psia toaleta 60x40x4cm, vhodná pre šteňatá, chorých alebo handicapovaných psíkov so stredovým kolíkom. Funkcia na  princípe vkladania savých podložiek. Podložka je ideálna pri odchove šteniat a nácviku na toaletu, alebo pri starostlivosti o psíkov s obmedzenou pohyblivosťou či inkontinenčnými ťažkosťami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Psia toaleta STEFANPLAST PUPPY, 60x40cm

Záchod pre psov na nácvik najmä pre šteňatá, chorých alebo handicapovaných psíkov. Toaleta je vyrobená z plastového materiálu, stredový kolík simuluje strom. Funguje na princípe vkladania savých podložiek (nie sú súčasťou balenia). Rozmery 60x40x4cm. Psie toaleta zaistí hygienicky čistú domácnosť bez psích lôžok. Stredový kolík simuluje strom a uľahčí nácvik na toaletu šteňatám. Kolík je vyberateľný a je možné ho do podložky ľubovoľne nasadzovať a odnímať. Protišmykové pásky zaistia, že toaleta zostane na svojom mieste. Táto hygienická toaleta funguje na princípe savých podložiek, ktoré jednoducho vložíte medzi spodný a horný diel toalety a pricvaknete ich dvoma praktickými bočnými klipsami. Podložky sa menia podľa potrieb a nie sú súčasťou balenia! Psie toaleta sa postará o hygienicky čistú domácnosť bez psích lôžok. 

Inovatívne rošt toalety zabezpečí čistotu v domácnosti

Toaleta je špeciálne navrhnutá  pre maximálny komfort psíkov a pohodlie majiteľov. Inovatívny rošt zaistí labky v suchu, pretože tekutina sa cez neho okamžite vsakuje do podložky. Odbudnú Vám tak starosti s umývaním odtlačkov labiek a Vaša domácnosť a okolie toalety zostanú čisté. 
labky-v-suchu

Ako naučiť šteňa na psiu toaletu? 

Je vhodné začať s tréningom šteňaťa okamžite potom, čo si ho zaobstaráte. Pomôcť vám môžu špeciálne nácvikové kvapky, ktoré jednoducho nakvapkáte na podložku a vylučovaný pach z nich Vášho psíka priláka. Umiestnite toaletu najskôr vedľa pelechu a potom, čo váš psík vykoná potrebu, ho pochváľte a prípadne odmeňte maškrtou.

pomocnik-pri.odchovu-stenat

Dodatočné parametre

Kategória: Psie záchody
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)