Búda pre psa drevená KERBL KENNY 113x77x81 cm

Kód: 0760
€145,99 €121,66 bez DPH
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Položka bola vypredaná…

Búda pre psa z lakovaného dreva v šedo-bielej farbe, bitúmenová strecha, lamelový záves na vchode, rozmery 113x77x81 cm. Ak hľadáte búdu pre psa, ktorá bude ozdobou vašej záhrady, tak ste tu správne. Búda s atraktívnym vzhľadom ponúka bezpečné miesto pre Vášho psa, miesto na odpočinok a tiež úkryt pred nepriazňou počasia. Drevená búda je vyrobená z odolného dreva a ošetrená ochranným náterom v šedo-bielej farbe. Búda disponuje bitúmenovou strechou, ktorá ochráni pred dažďom. Na vstupe do búdy sa nachádza priehľadný lamelový záves, ktorý ochráni psa pred vetrom a zaistí mu skvelý výhľad z bezpečia búdy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Búda pre psa drevená KERBL KENNY 113x77x81 cm

Drevená búda pre psa, z lakovaného dreva, bitúmenová strecha, lamelový záves na vchode, plastové ochranné nohy, farba šedo-biela, rozmery 113x77x81 cm.

kerbl-kenny-rozmery


Pre ktoré psie plemená je búda vhodná

Veľkostne je táto psia búda vhodná pre väčšie plemená psov ako je Nemecký ovčiak, Bernský salašnícky pes, Doberman, Írsky seter, Akita-Inu, Weimarský stavač, Aljašský malamut, a pod.

kerbl-kenny-búda-pre-psa-uvod

Konštrukcia a materiál

Búda pre psa je vyrobená z lakovaného dreva a poskytuje stabilitu a ochranu pred nepriazňou počasia. Psia búda má drevené steny ošetrené ochranným lakom, aby bola búda chránená a vydržala roky. Ochranný náter je vhodné raz za čas opakovať pre ešte dlhšiu životnosť. Strecha búdy je pokrytá bitúmenovou krytinou, ktorá bráni zatečeniu do búdy a udrží psa v suchu, bezpečne ukrytého pred dažďom. Nohy zaisťujú dobré odvetrávanie podlahy, zabraňujú navlhnutiu dreva a búda tak nemusí stáť na mokrej a studenej zemi. Vchod psej búdy obsahuje priehľadný lamelový záves, ktorý ochráni psa pred vetrom a poskytne mu dobrý výhľad. 

kerbl-kenny-búda-pre-psa-vybava

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Búda pre psa drevená KERBL KENNY 113x77x81 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Búdy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 27 kg
Položka bola vypredaná…
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)