Kurín pre sliepky PAWHUT D51-128

Kód: 0897
€182,99 €152,49 bez DPH
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Drevený kurník pre 2-4 sliepky, 1 vonkajšie znáškové hniezdo, s asfaltovou strechou, výbehom, trusníkom, rozmery 180x92x78 cm. Hľadáte kurník s dlhším výbehom? Ponúkame vám ideálne riešenie. Kurník disponuje vyvýšeným vnútorným priestorom s bidielkom a priestrannou vonkajšou ohradou. Obsahuje aj vonkajšie znáškové hniezdo, ktoré je možné rozdeliť na dva oddiely. Vďaka odklápacej streche na znáškovom hniezde budete mať ľahký prístup k vajíčkam. Kurník je chránený pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami asfaltovou strechou z UV odolného materiálu a povrchovým náterom. Určite oceníte aj vysúvateľný trusník, ktorý umožňuje rýchle a ľahké čistenie kurníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky PAWHUT D51-128

Drevený kurín pre 2-4 sliepky, z jedľového dreva, uzamykateľné dvere, asfaltová strecha, vonkajšie znáškové hniezdo, drevené a drôtené dvierka, vysúvateľný trusník, rozmery 180x92x78 cm.

Kurník pre sliepky PAWHUT D51-128

Vybavenie kurína

Kurína je pre ideálny pre 2-4 sliepky, v závislosti od druhu hydiny. Priestranné znáškové hniezdo je možné prípadne rozdeliť na 2 časti, pokiaľ to tak Vaše sliepočky preferujú viac. Do znáškového hniezda sa dostanete ľahko z bočnej strany cez odklápaciu strechu, ktorú postačí len nazdvihnúť. Výbeh, do ktorého sa sliepka dostane cez rampu vedúcu z kurína, je tvorený z dreva a ochranných drôtov. Samotný výbeh poskytne Vašej hydine priestor na dostatočný pohyb. Do výbehu sa dostanete buď pomocou vrchnej striešky alebo bočných otvárateľných dvierok. Celý kurína je v krásnej prírodnej farbe a časť kurína bez výbehu je pokrytá čiernou asfaltovou strechou.

 

pawhut-kurnik

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z dreva jedle nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky vďaka dvierkam. Kurín má tiež vysúvateľný trusník, ktorý jednoducho vysuniete a vyčistíte.

Kurín a jeho vlastnosti

Materiál: jedľové drevo

 Vonkajšie znáškové hniezdo: 58 x 30 x 34,2 cm
Výbeh: 115 x 53 x 48 cm 
 Vysúvateľný trusník
 Malá rampa

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFKurín pre sliepky PAWHUT D51-128

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny s výbehom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 19 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)