Drevená búda pre mačky KERBL RUSTICA 57 x 45 x 43 cm

Kód: 0428
€57,99 €48,33 bez DPH
SKLADOM (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023

Búda pre mačku, drevená, okno z plexiskla, výškovo nastaviteľné plastové nôžky, odklopné dvierka, rozmery: 57 x 45 x 43 cm. Jedná sa o perfektný domček pre mačku, ktorý sa bude krásne vynímať na každej záhrade alebo na balkóne. Táto búda pre mačku má výborný pomer ceny a kvality. Drevený mačací domček poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Mačky budú mať v domčeku dostatok svetla vďaka okienku z plexiskla. Nemusí sa báť ani vetra a chladu, pretože dvierka sú chránené priehľadnými lamelami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená búda pre mačky KERBL RUSTICA 57 x 45 x 43 cm

Drevený domček pre mačku s rozmermi 57 x 45 x 43 cm. Jedná sa o perfektnú búdu pre mačku s výškovo nastaviteľnými nôžkami a s odklopnými dvierkami, ktoré maznáčika chránia pred vetrom a chladom.Rozmery domčeka 

Vonkajšie rozmery celého domčeka pre mačky sú 57 x 45 x 43 cm. Rozmery podlahy50,5 x 33,5 cm. Rozmery dvierok15,5 x 21 cm. Hrúbka stien je 1 cm.

Vybavenie domčeka

Domček pre mačky je vybavený malým okienkom vyplneným plexisklom, na zaistenie viacerých svetla v interiéri. Dvierka sú opatrené výklopnými priehľadnými lamelami, ktoré mačku chránia vo vnútri búdy proti vetru a chladu. Búda pre mačku má štyri výškovo nastaviteľné plastové nôžky.
Rustica 1

Vlastnosti materiálu domčeka

Búda pre mačky vyrobená z dreva má hmotnosť cca 7 kg. Strecha domčeka je pokrytá ochranným nepremokavým materiálom. Napriek tomu odporúčame búdu umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený domček je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

 

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Drevená búda pre mačky KERBL RUSTICA 57 x 45 x 43 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Domčeky pre mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 7 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)