Dvojposchodová búda pre mačky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Kód: 0430
€95,99 €79,99 bez DPH
SKLADOM (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Dvojposchodová búda pre mačku, drevená, okná z plexiskla, výškovo nastaviteľné nôžky, odklopné dvierka, rozmery: 57 x 55 x 80 cm. Pokiaľ hľadáte búdu pre dve mačičky, ktorá sa bude krásne vynímať na každej záhrade alebo na balkóne, máme pre vás skvelý tip. Táto búda pre mačky s dvoma nepriechodnými poschodiami poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Mačky budú mať v domčeku dostatok svetla vďaka okienkom z plexiskla. Nemusí sa báť ani vetra a chladu, pretože dvierka sú chránené priehľadnými lamelami. Pre ľahký prístup do vrchného poschodia je domček vybavený praktickým schodíkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojposchodová búda pre mačky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Dvojposchodový domček pre mačku s rozmermi 57 x 55 x 80 cm. Jedná sa o perfektnú búdu pre mačku s dvoma nepriechodnými poschodiami, odklápacou strechou, výškovo nastaviteľnými nôžkami a s odklopnými dvierkami, ktoré miláčikmi chránia pred vetrom a chladom.

Rozmery domčeka 

Vonkajšie rozmery celého domčeka pre mačky sú 57 x 55 x 80 cm. Rozmery dvierok15 x 20,5 cm. Rozmer schodíka 15 x 18 cm.

Vybavenie domčeka

Domček pre mačky má dve nepriechodné poschodia. Vstup do druhého poschodia uľahčuje praktický schodík. Každé poschodie je vybavené malým okienkom vyplneným plexisklom, pre zaistenie viacerých svetla v interiéri. Dvierka v oboch poschodiach sú vybavené výklopnými závesmi s priehľadnými lamelami, ktoré mačku chránia vo vnútri búdy proti vetru a chladu. V letnom období je možné závesy jednoducho odňať. Búda pre mačku má štyri výškovo nastaviteľné plastové nôžky. Lepší prístup do búdy zaisťuje odklápacia strecha.
FAMILY 1

Vlastnosti materiálu domčeka

Búda pre mačky vyrobená z dreva (čínska jedľa) má hmotnosť cca 13 kg. Strecha domčeka je pokrytá ochranným nepremokavým bitúmenovým materiálom. Napriek tomu odporúčame búdu umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený domček je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Dvojposchodová búda pre mačky KERBL FAMILY 57 x 55 x 80 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Domčeky pre mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13.5 kg
Rozmery balenia: 78x55x13 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)