Búda pre mačky z EKO plastu KERBL ELI 57 x 45 x 43 cm

Kód: 0429
€110,99 €92,49 bez DPH
SKLADOM (9 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Búda pre mačku, EKO plast, výborné izolačné schopnosti, bočné okienko, odklápacia strecha, odklopné dvierka, rozmery: 57 x 45 x 43 cm. Pokiaľ hľadáte vonkajší domček pre mačku na leto i zimu, potom pre Vás máme bezva tip. Búda pre mačku vyrobená z ekologicky recyklovaného materiálu ponúka dobré izolačné vlastnosti a navyše je odolná voči UV žiareniu. Tento praktický domček pre mačky preto bude môcť celoročne zdobiť Vašu záhradu alebo balkón. Eko plast sa navyše vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská, neplesniví, neprepúšťa vodu a jednoducho sa čistí. Mačacie domček poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Mačky budú mať v domčeku dostatok svetla vďaka bočnému okienku. Nemusí sa báť ani vetra, pretože dvierka sú chránené priehľadnými lamelami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Búda pre mačky z EKO plastu KERBL ELI 57 x 45 x 43 cm

Domček pre mačku z inovatívneho EKO plastu s rozmermi 57x45x43 cm. Jedná sa o celoročnú búdu pre mačku s výbornými izolačnými schopnosťami, odklápacou strechou a s odklopnými dvierkami, ktoré maznáčika chránia pred vetrom a chladom.

Rozmery domčeka

Vonkajšie rozmery celého domčeka pre mačky sú 57 x 45 x 43 cm. Rozmery podlahy sú 48 x 35,5 cm. Rozmery dvierok16 x 18 cm.

Domček-pre-macky-eli

Vybavenie domčeka

Domček pre mačky je vybavený malým bočným okienkom, pre zaistenie viacerých svetla v interiéri. Dvierka sú opatrené závesom s výklopnými priehľadnými lamelami, ktoré mačku chránia vo vnútri búdy proti vetru. V letnom období je možné záves jednoducho odňať. Pre ešte lepší prístup do búdy slúži odklápacia strecha.
ELI  1


Vlastnosti materiálu domčeka

Búda pre mačky vyrobená z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plast, 40% drevo) má hmotnosť cca 8,5 kg. Nesmiernou výhodou tohto materiálu je, že dobre izoluje, je vodeodolný a bezúdržbový. Búda pre mačku vyrobená z EKO plastu je odolná proti UV žiareniu a vplyvom počasia všetkých ročných období. EKO plast sa vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská a neplesniví. Tento materiál má veľmi hladký povrch, ktorý sa ľahko umýva a čistí a taktiež nevstrebáva nepríjemné pachy.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Búda pre mačky z EKO plastu KERBL ELI 57 x 45 x 43 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Domčeky pre mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8.5 kg
Rozmery balenia: 66x54x13 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)