Škrabadlo pre mačky KERBL, rohové 49x23cm

Kód: 0589
€9,99 €8,33 bez DPH
SKLADOM (9 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Rohové škrabadlo pre mačky, sisalová škrábacia plocha, vnútorné aj vonkajšie rohy miestnosti, rozmery produktu 49 x 23 cm. Pokiaľ chcete ochrániť rohy miestnosti, tak siahnite po našej rohovej škrábacej podložke pre mačky a vyhnite sa tak mačaciemu vyčíňaniu na Vašom majetku. Vďaka tejto podložke, ktorú ľahko prichytíte na stenu sa už nemusíte obávať, že by Vám mačka zanechala nechcené škrábance na stene. Môžete ju umiestniť ako na vonkajšie rohy miestnosti, tak aj na vnútorné, jednoducho všade tam, kde si Vaša mačka zvykne brúsiť pazúriky. Táto elegantná podložka nielen ochráni Vaše steny, ale taktiež bude tvoriť pekný doplnok do interiéru, vďaka štýlovým plyšovým okrajom podložky. Súčasťou balenia sú aj šróbky a hmoždinky na upevnenie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Škrabadlo pre mačky KERBL, rohové 49x23cm

Rohové škrabadlo pre mačky, do vonkajších aj vnútorných rohov miestnosti, sisalový povrch na škrabanie, štýlové plyšové okraje, rozmery 49x23cm.

kerbl-rohove-plysove-3

Rozmery škrabadla

Rohové škrabadlo pre mačkyrozmery 49 x 23 cm, čo je ideálny rozmer pre brúsenie pazúrikov.

Umiestnenie škrabadla

Škrabadlo nebude zaberať miesto ako stojace škrabadlá v priestore, pretože ho jednoducho upevníte na stenu do výšky, ktorá bude vyhovovať Vašej mačke. Môžete ho upevniť ako na vnútorné, tak aj vonkajšie rohy miestnosti, alebo aj na nábytok.

Dodatočné parametre

Kategória: Mačacie škrabadlá na stenu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)