Odchovňa hydiny GAUN 10710 kruhová s infralampou

Kód: 0442
€179,99 €149,99 bez DPH
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Odchovňa hydiny, až 30 kurčiat, kruhová, hliníková lampa s infračervenou žiarovkou, 2 l napájačka, 2 kg kŕmidlo, rozmery Ø 71 x 79 cm. Jedná sa o kompletnú odchovňu kurčiat, prepelíc, husí, kačíc či bažantov. Kuriatká sa v nej budú krásne vyvíjať, pretože táto kruhová odchovňa s vnútornými rozmermi Ø 69 x 26 cm, poskytuje úplne všetko, čo hydina k svojmu zdravému vývoju potrebuje. Odchovňa je vybavená hliníkovou lampou s infračervenou žiarovkou, ktorá presvieti a príjemne vyhreje celý vnútorný priestor kvočky. Nechýba v nej ani kŕmídlo s kapacitou na 2 kg krmiva a napájačka s objemom 2 litre. Umelá kvočna je vyrobená z vysoko kvalitného pozinkovaného kovu, a preto Vám pomôže odchovávať mláďatá po mnoho rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odchovňa hydiny GAUN kruhová s infralampou

Odchovňa hydiny vhodná na chov pre 25 až 30 ks kurčiat s rozmermi Ø 71 x 79 cm. Jedná sa o kruhovú kompletnú odchovňu, ktorá je vybavená hliníkovou lampou s infračervenou žiarovkou, 2 litrovou napájačkou a 2 kg kŕmídlom.


Kapacita odchovne podľa jednotlivých druhov hydiny

Odchovna GAUN kruhová kapacita SK


Rozmery odchovne

Rozmery celej odchovne aj s nožičkami a lampou sú O 71 priemer x 79 cm výška.
Vnútorné rozmery samotnej odchovne sú O 69 priemer x 26 cm výška.


Výhrevný systém so zdrojom svetla

Svetlo a teplo v odchovni zaistí hliníková lampa s infračervenou žiarovou (žiarovka je súčasťou balenia). Infra lampa je vybavená ochranným krytom s priemerom Ø 21 cm.


Systém kŕmenia a napájania

Súčasťou balenia je kŕmidlo s kapacitou na 2 kg krmiva a napájačka s objemom 2 litre. Kŕmidlo a napájačka sú vyrobené z kvalitného plastu, veľmi jednoduché na údržbu. Dostatočne priestornými výsuvnými dvierkami ľahko vložíte a samozrejme tiež vyberiete nielen samotnú hydinu, ale aj kŕmenie a vodu.


Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFOdchovna hydiny GAUN kruhová s infralampou

Dodatočné parametre

Kategória: Kovové odchovne hydiny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Rozmery balenia: 70x70x27,5 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)