Hotel pre hmyz drevený GAUN 14550 17x8,5x19,5 cm

Kód: 0515
€10,99 €9,16 bez DPH
SKLADOM (12 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Umelo vytvorený domček pre hmyz s rozmermi 17 x 8,5 x 19,5 cm, s prírodným výplňovým materiálom (šišky, bambus, navŕtané polienka). Domčeky pre hmyz sú veľmi obľúbené u domácich majstrov, záhradkárov a najmä u detí, ktorí sa budú tešiť na nových návštevníkov. Hotel pre hmyz predstavuje ideálne miesto, kde sa hmyz môže v pokoji rozmnožovať a hniezdiť. Vyhľadávajú ho motýle, mravce, včely, osy a rôzne druhy chrobákov. Tento hmyz pomáha opeľovať kvety, stromy, kríky a Vaša záhrada tak bude krásne rozkvitnutá a prosperujúca. Hotel pre hmyz je vyrobený z kvalitného dreva v atraktívnom dizajne, ktorý skvele zapadne do všetkých exteriérov. Domček pre hmyz bude nielen veľmi dekoratívny, ale navyše Vám umožní pozorovať správanie hmyzu v jeho prirodzenom prostredí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hotel pre hmyz drevený GAUN 14550 17x8,5x19,5 cm

Hotel pre hmyz je umelo vytvorený hmyzí domček o veľkosti 17 x 8,5 x 19,5 cm, ktorý slúži ako úkryt a bezpečné miesto na rozmnožovanie motýľov, včiel, ôs, mravcov a rôznych druhov chrobákov. Hotel pre hmyz prispieva k tomu, aby Vaša záhrada bola krásne rozkvitnutá a opeľovaná.

Pre aký hmyz sú jednotlivé časti domčeka určené

  • duté vetvy slúžia ako hniezdiská divokých včiel
  • polienka ocenia mravce a chrobáky
  • bočné komory sú ideálne pre motýle

Hmyzi-hotel-3

Čo obstaranie domčeka predstavuje

✓  vkusná dekorácia
✓  prosperujúca záhrada
✓  možnosť zblízka pozorovať správanie a životné cykly hmyzu
✓  udržanie a rozmnoženie užitočných druhov

Umiestnenie domčeka

Hotel pre hmyz odporúčame postaviť alebo zavesiť na pokojné slnečné miesto, chránené pred dažďom tak, aby otvory pre hmyz smerovali na juh. Potom už nám nezostáva nič iné, než sa tešiť na našich prvých hostí.

Dodatočné parametre

Kategória: Hmyzie domčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Rozmery balenia: 18x10x28 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)