Búdka pre sýkorky, súprava pre domácich majstrov KERBL 36 x 12 x 14 cm

Kód: 0485
€12,99 €10,83 bez DPH
SKLADOM (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Hniezdiaca búdka pre sýkorky z prírodného dreva 36x12x14 cm, s vletovým otvorom o ø3cm, odklápacou strieškou a pristávacím bidielkom. Ak zháňate skvelý kreatívny darček pre domácich majstrov, s vtáčou búdkou pre sýkorky neurobíte chybu. Poteší malých i veľkých nadšencov domáceho majstrovania. Vtáčia búdka zaručí bezpečné prostredie na hniezdenie sýkoriek a ešte si zje užijete kopec zábavy. Súčasťou je aj podrobný návod a všetky potreby na zostavenie (drevené kladivko, štipce, lepidlo).

Detailné informácie

Podrobný popis

Búdka pre sýkorky, sada pre domácich majstrov KERBL 36 x 12 x 14 cm

S touto drevenou búdkou pre sýkorky nešliapnete vedľa! Vtáčikom poskytnete nielen bezpečné prostredie na hniezdenie, ale navyše si sní užijete kopec zábavy. Skvelý kreatívny darček pre malých i veľkých majstrov. Jedná sa o veľmi kvalitnú hniezdiacu búdku s rozmermi 36 x 12 x 14 cm, vybavenú všetkým čo vtáčik potrebuje. Vletovým otvorom, pristávacím bidielkom, súčasťou je aj podrobný návod a všetky potreby na zostavenie (drevené kladivko, štipce, lepidlo).

Rozmery vtáčej búdky

Vonkajšie rozmery celé vtáčie búdky sú 36 x 12 x 14 cm. Priemer vletového otvoru je 3 cm. Táto veľkosť vletového otvoru je ideálna pre sýkorky.

budka-B


Využitie vtáčej búdky

Vtáčie búdky je možné využiť všade tam, kde sa vtáky, pre ktoré je búdka určená, vyskytujú. A to najmä na záhrade, v lesoch, sadoch a parkoch. Búdku odporúčame najlepšie vyvesiť už na jeseň, aby vtáci mali dostatok času si na búdku zvyknúť.

Záves búdky

Búdku na kmeň stromu či inú plochu umiestnime veľmi ľahko a rýchlo pomocou zatlčenia klincov.

Údržba a čistenie vtáčej búdky

Vďaka odklápajúcej streche môžete vtáčiu búdku ľahko otvoriť a počas chvíľky vyčistiť. Aby sme predĺžili životnosť búdky, odporúčame vonkajšiu stranu pretrieť vodou riediteľnou farbou. Zároveň si ju týmto spôsobom vyladíte podľa vášho vkusu a farebné nátery môžete aj obmieňať.

Ptaci-budka-montaz

Umiestnenie búdky

Rôzne druhy vtákov, majú v obľube aj rôzne druhy búdok, nie inak je tomu aj pri sýkorkách. Pre najčastejšie vyskytujúci sa druh sýkoriek odporúčame zavesiť búdku vo výške 2 - 3 m. Budku umiestňujeme ideálne tak, aby vletový otvor smeroval do voľného priestoru.

Technické parametre

  • materiál z prírodného dreva
  • rozmery búdky : 36 x 12 x 14 cm
  • odklápacia strieška
  • vletový otvor o o 3 cm
  • pristávacie bidielko
  • potreby na zostavenie (drevené kladivko, štipce, lepidlo)
  • s návodom na zloženie

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDFBúdka pre sýkorky, súprava pre domácich majstrov KERBL 36 x 12 x 14 cm

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vtáčie búdky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Rozmery balenia: 37x9x18 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)