Búda pre psa CUCCIA CLASSIC 2XL

Kód: 0389
€699,99 €583,33 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Luxusná psia búda, rozmery 103x120x112 cm, sedlová strecha, HPL laminát, tepelná izolácia, ľahké čistenie, pevnosť a odolnosť. Ak hľadáte naozaj veľkú psiu búdu s úžasnými vlastnosťami, potom nemôžete vybrať lepšie. Táto búda je vhodná pre naozaj veľké psie plemená ako je napr. Rotvajler, Cane Corso, Bullmastif, Bordeauxská doga, apod. Psie búda vyrobená z vrstveného HPL laminátu tepelne izoluje a teda poskytne Vášmu miláčikovi príjemné miesto pre odpočinok v horúcich letných dňoch aj za chladných zimných nocí. Nemusíte sa báť, že do psej búdy bude fúkať vietor, pretože vstup do búdy chránia praktické dvierka, ktoré si psík dokáže sám otvoriť. Váš maznáčik navyše bude neustále v suchu a čistote, pretože HPL laminát neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť. Psie búda vyžaduje iba veľmi malú údržbu, ktorú zvládnete behom chvíľky pomocou otváracej strechy. Búda pre psa vyrobená z tohto vysoko odolného a kvalitného materiálu bude robiť radosť Vám aj Vášmu psíkovi po dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Búda pre psa CUCCIA CLASSIC 2XL 

Luxusná búda pre psa s rozmermi 103x120x112  cm so sedlovou strechou. Bezkonkurenčná búda pre Vášho maznáčika vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu krásne tepelne izoluje, neabsorbuje pachy ani tekutiny, a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Psie búda je vybavená otváracou strechou pre ľahké čistenie. Vysoká pevnosť a odolnosť materiálu zaručuje výbornú stabilitu a dlhú životnosť.

Rozmery

Celkové vonkajšie rozmery psie búdy sú  103x120x112 cm.
Vnútorný úžitkový priestor pre odpočinok Vášho maznáčika je 85x105 cm.
Rozměry vstupních dvířek sú 39x66 cm.

Pre ktoré psie plemená je búda vhodná

Veľkostne je táto psia búda vhodná pre naozaj veľké plemená psov ako je Rotvajler, Cane Corso, Bullmastif, Bordeauxská doga, apod.

Bouda pro psa CUCCIA CLASSIC 2XL

Konštrukcia a materiál

Búda pre psa je vyrobená z viacvrstvového HPL laminátu, ktorý spĺňa mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Čo to v praxi znamená a aké sú hlavné výhody tohto materiálu?

  • Psie búda veľmi dobre tepelne izoluje a zaisťuje teda dokonalú ochranu Vášho maznáčika pred nepriaznivým počasím. Búda pre psa poskytuje pohodlné prostredie na oddych v každom ročnom období - v lete ho ochráni pred horúčavou av zime zase pred chladom.

  • Búda vyrobená z HPL laminátu vyžaduje iba veľmi malú údržbu a ľahko čistí pomocou otváracej strechy a vyberateľného dna. Psie búdu môžete jednoducho umyť vodou a čistiacimi prostriedkami pre domácnosť. Iba je nutné sa vyvarovať kyselín alebo alkalických roztokov, ktoré by mohli poškodiť povrch.

  • Psie búda vyrobená touto inovatívnou technikou je vodotesná, odolná voči zápachu a neuvoľňuje žiadne toxíny nebezpečné pre životné prostredie a pre zdravie psa.

  • Materiály najvyššej kvality zaručujú dlhú životnosť a odolnosť proti opotrebovaniu, okusovaniu a poškriabaniu. Vzhľadom na to, že búda neabsorbuje vlhkosť, tak ani nepodlieha starobe a hnilobe.

  • Psie búdu vďaka patentovanému zámkovému systému ľahko zostavia aj neskúsení začiatočníci. Nie je na to potrebné žiadne náradie a kedykoľvek to bude potrebné, je možné búdu zase jednoducho rozložiť.

  • Použitý materiál je naozaj robustný a masívny a zostavená búda váži 60 kg. Psie búda je teda dostatočne stabilná a odolná aj voči silnému vetru.

  • Vchod psej búdy je chránený vodeodolnými lexanovými dvierkami, ktoré Vášho maznáčika ochránia pred vetrom a chladom. Dvierka sú na dvoch miestach zaháknuté na vchod a psík nimi môže pohodlne prechádzať dovnútra aj mimo búdy.

CUCCIA CLASSIC M

 

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Búda pre psa CUCCIA CLASSIC 2XL

Dodatočné parametre

Kategória: Búdy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 60 kg
Rozmiry balení: 100x120x8 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)