Bezpečnostná mreža do auta pre psa KERBL 96-145 x 30 cm

Kód: 0793
€25,99 €21,66 bez DPH
SKLADOM (10 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Deliaca prepážka pre batožinový priestor auta pre psov, nastaviteľná šírka, lakovaný kov, rozmery 96-145 x 30 cm. Ak chcete bezpečne cestovať so svojim maznáčikom, tak ste tu správne. Táto skvelá deliaca mreža do kufra auta poskytne bezpečný priestor pre Vášho psa. Zároveň oddelí cestujúcich od psa, takže pes neprelezie cez sedačky auta a nenaruší tým cestu autom. Bezpečnosť Vás aj Vášho psa ešte zvýši možnosť si variabilne nastaviť šírku zábrany a prispôsobiť si jej tak priestoru auta. Praktické úchytky pre opierky hlavy mrežu zafixujú bezpečne na mieste. Odolná kovová mreža je práškovo lakovaná čiernou farbou a tak skvele zapadne do každého interiéru auta. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečnostná mreža do auta pre psa KERBL 96-145 x 30 cm

Bezpečnostná mreža do auta, deliaca prepážka pre batožinový priestor, nastaviteľná šírka 95-145 cm, na upevnenie k opierkam hlavy, rozmery 96-145 x 30 cm. 

bezpecnostna-mriežka-do-auta-pre-psy-kerbl-text

Pre koho je bezpečnostná mreža určená? 

Deliaca mreža je určená pre všetkých psíčkarov, ktorí majú väčšie psy alebo viacero psov a potrebujú svojich miláčikov bezpečne prepraviť z miesta na miesto.

Ochráni psa aj cestujúcich

Bezpečnostnú mrežu je možné jednoducho prispôsobiť šírke auta a tak vytvoríte bezpečné miesto v batožinovom priestore auta pre prevoz Vášho psa. Mreža chráni aj cestujúcich v aute, pretože zabráni voľnému pohybu zvieraťa pre aute a tak zviera nebude rušiť cestujúcich alebo vodičov pri jazde. 

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1Bezpečnostná mreža do auta pre psa KERBL 96-145 x 30 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravné boxy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)