Agility prekážka pre psy s úložnou taškou KERBL TUNEL 5m/60cm

Kód: 0734
€44,99 €37,49 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Agility tunel pre psov, variabilne tvarovateľný, z nylonu so špirálovými pružinovými tyčami, s úložnou taškou, rozmery 5m/60cm. Ak hľadáte spôsob ako udržať svojho psa v kondícii a zároveň posilniť jeho sebavedomie, tak ste tu správne. Skvelý variabilný agility tunel pre psov poskytne mnoho kombinácií tvarov, môže byť do U, do S, alebo do L. Jednoduchá konštrukcia postavená na špirálových pružinových tyčiach uľahčuje montáž aj demontáž a tunel tak možno ľahko zbaliť do praktickej úložnej tašky. Tunel vyrobený z nylonu je odolný a nepoškodia ho ani pazúriky Vášho psa. Potom si môžete do sýtosti užívať hru a tréning so psom a Váš pes môže neustále prekonávať sám seba a posilňovať si sebadôveru. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Agility prekážka pre psy s úložnou taškou KERBL TUNEL 5m/60cm

Agility tunel pre psov s praktickou úložnou taškou, tunel z odolného nylonu, špirálové pružinové tyče, v balení upevňovacie kolíky, variabilné nastavenie tvaru, dĺžka tunela 5m, priemer tunela 60 cm.

 

Pre koho je agility tunel určený? 

Tunel je určený pre malé, stredné až väčšie psy, ktorých nebude výška tunela obmedzovať v pohybe. Je vhodný aj pre psy, ktoré potrebujú zlepšiť sebadôveru. 

kerbl-agility-tunel-pre-psy-psy-1

Montáž a demontáž agility tunela

Tunel pre psov je skutočne jednoduchý na montáž. Tunel jednoducho rozprestrite do ľubovoľného tvaru, do U, do L, do S, alebo rovno a zafixujte ho upevňovacími kolíkmi, ktoré sú súčasťou balenia. Po tréningu môžete tunel jednoducho zbaliť do praktickej úschovnej tašky. 

kerbl-agility-tunel-pro-psy-1

Dodatočné parametre

Kategória: Prekážky a hračky pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)