Prepravný box pre psov STEFANPLAST GULLIVER 4, 71x51x50 cm

Kód: 0603
€72,99 €60,83 bez DPH
SKLADOM (14 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Pre psy do 18 kg, podľa noriem IATA do lietadla, predné dvierka so zámkom, miska na vodu 500ml, dva boxy a vysúvateľná rukoväť. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svojho psa, tak Vám ponúkame prepravný box pre psov, ktorý ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravný box je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, je možné ho jednoducho rozobrať a znovu zložiť vďaka praktickým poistným klipsom, dodatočné zaistenie poskytujú 4 skrutky v rohoch boxu. Kovové dvierka na prednej strane boxu sú pozinkované a dodatočne ošetrené protikoróznym náterom, majú bezpečnostný zámok. V balení sa nachádza aj praktická miska na vodu s objemom 500 ml, ktorú je možné pripevniť na mriežku dvierok pomocou dvoch háčikov. Miska má zahnuté okraje dovnútra, čím sa zamedzuje vylievaniu vody pri preprave. Na vrchnej strane boxu sa nachádzajú dve uzatvárateľné priehradky. Priehradky môžu slúžiť na uskladnenie misky, alebo prídavných koliesok, granúl alebo pamlskov. Na vrchu prepravky sa nachádza aj vysúvateľné madlo na ťahanie na kolieskach. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravný box pre psov STEFANPLAST GULLIVER 4, 71x51x50 cm

Pre psov do 18 kg, navrhnutý podľa medzinárodnej leteckej asociácie IATA pre transport do lietadla, veko a vaňa sa spájajú klipsami, 4 skrutky v každom rohu ako poistka, kovové predné  dvierka s náterom a zámkom, je možné nastaviť pravé alebo ľavé otváranie dvierok, vysúvacia rukoväť na ťahanie prepravky, dva úložné boxy na streche, miska 500 ml s okrajmi proti vylievaniu,  vnútorné rozmery  64,5x46x41cm,  vonkajšie rozmery 71x51x50cm.

Kolieska k prepravnému boxu pre psov nie sú súčasťou balenia, je možné ich dodatočne prikúpiť. 


gulliver-4-úvod

Pohodlný a bezpečný box pre malé aj stredné psy 

Prepravný box je určený ako pre malé a stredné psy do 18 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 71 x 51 x 50 cm, vnútorné rozmery 64,5 x 46 x 41 cm. Váš pes by mal mať dostatok priestoru, aby si stúpol a v prepravke sa pohodlne otočil. 

gulliver-4-pes-2-canva

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia

Prepravný box je určený pre rôzne druhy dopravy a situácie. Box bol špeciálne navrhnutý pre leteckú dopravu podľa požiadaviek medzinárodnej leteckej asociácie IATA. Takže si s Vašim psom môžete na dovolenku zaletieť a Váš pes bude v boxe pri lete v bezpečí. Môžete ho tiež umiestniť pohodlne do kufra Vášho auta a vyraziť na dovolenku alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov, kedy poslúži aj ako útočisko pre psa pri výstavnom kruhu. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný. 

gulliver-doprava-5

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá

Prepravný box je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Box je vybavený viacerými bezpečnostnými prvkami, ktoré oceníte. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú ôsmimi klipsami s bezpečnostnou poistkou a na každom rohu prepravky ich môžete ešte poistiť štyrmi skrutkami, pre ešte väčšiu stabilitu prepravky. Predné kovové dvierka s protikoróznou úpravou majú bezpečnostný zámok, vďaka ktorému sa nestane, že by sa pri preprave dvierka otvorili. Dvierka môžete dodatočne zaistiť páskami. Mriežka na dvierkach  s ochranným náterom proti korózii a praktické okienka s priezormi po stranách boxu zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. 

gulliver-4-bezpecnost-2

Všetko potrebné na jednom mieste 

K prepravnému boxu nájdete v balení praktickú misku, ktorá má špeciálne dovnútra zahnuté kraje, ktoré predchádzajú rozlievaniu vody pri preprave. Miska s objemom 500 ml zaistí dostatok vody pre Vášho štvornohého priateľa. Pokiaľ misku práve nevyužívate, môžete ju uskladniť do zabudovaných priehradok na vrchu boxu. Dve uzatvárateľné priehradky slúžia na uskladnenie príslušenstva prepravného boxu alebo na uschovanie suchárov a granúl pre psov. 

Kolieska k prepravnému boxu pre psov nie sú súčasťou balenia, je možné ich dodatočne prikúpiť. 

gulliver-4-vybava-2

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Prepravný box pre psov STEFANPLAST GULLIVER 4, 71x51x50 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravné boxy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
Vonkajšie rozmery: 71x51x50 cm
Vnútorné rozmery: 64,5x46x41 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)