Závesný kvetináč na balkón STEFANPLAST NATURAL 50 moka

Kód: 0811
€15,99 €13,33 bez DPH
SKLADOM (10 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Závesný kvetináč s kovovou podperou, drenážnym dnom z plastového materiálu s objemom 9,2 l a rozmermi 50 x 18 x 16 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Navyše má lakovanú odolnú podperu, ktorú ľahko pripevníte na zábradlie. Má dostatok miesta na široké spektrum rastlín a kvetov. Je vybavený drenážnym dnom, ktoré bránia preliatiu rastlín. Moderný dizajn v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akýmkoľvek balkónom alebo zábradlím, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Závesný kvetináč na balkón STEFANPLAST NATURAL 50 moka

Závesný kvetináč na balkón, s lakovanou kovovou podperou, s drenážnym dnom, na vonkajšie použitie, z polypropylénu, farba moka, s objemom 9,2 l, rozmery 50x18x16cm.

stefanplast-natural-50-zavesny-truhlik-moka-text-1

Drenážne dno zabráni preliatiu rastlín

Unikátne drenážne dno sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčikom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali veľa vody. Vďaka drenážnemu dnu kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť, pretože prebytočná voda odtečie otvormi na dne kvetináča. 

stefanplast-truhlik-na-kvetiny-natural-50-moka-text-2

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Kvetináče s drenážnym dnom ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, alebo cibuľoviny. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. 

Dodatočné parametre

Kategória: Závesné kvetináče
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)