Pásový záves z PVC, kompletná sada KERBL 130x225 cm

Kód: 0826
€124,99 €104,16 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Pásový ochranný záves z PVC a nerezovej ocele, do stajní a prevádzok, proti prachu, vode a prievanu, celkový rozmer 130x225 cm. Doprajte zvieratám pohodlie v stajni a voľný priechod do výbehu so skvelým pásovým závesom. Zvieratá budú chránené pred prievanom alebo prachom zvonku a zároveň prepustia do stajne dostatok svetla. Pásy z PVC majú vysokú svetelnú priepustnosť a vynikajú vysokou odolnosťou voči mechanickému opotrebovaniu. Navyše zaoblené pozdĺžne hrany pásov chránia zviera pred poranením pri prechode. Lišta s háčikmi na zavesenie pásu je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s označením AISI 304 a jej montáž zaberie minimum času. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pásový záves z PVC, kompletná sada KERBL 130x225 cm

Pásový ochranný záves, do stajní a výrobných prevádzok, ochrana voči prachu, vode, prievanu, pásy z PVC so zaoblenými hranami, vysoká odolnosť a priepustnosť svetla, závesná lišta z nerezovej ocele, dĺžka lišty s háčikmi 130 cm, rozmery PVC pásu 30x225cm. 

Kde všade môžete záves nainštalovať? 

Pásový záves je určený výhradne na použitie v poľnohospodárstve, priemysle alebo vo vonkajších priestoroch. Skvele sa hodí pre stajne, kravíny a ďalšie poľnohospodárske prevádzky. Chráni proti prievanu, striekajúcej vode, prachu a dokáže tiež zmierniť hluk. 

pasovy-zaves-z-pvc-kerbl-text-1

Materiál a prevedenie pásového závesu

Pásový záves sa skladá z lišty s háčikmi a závesných panelov s priehľadnými pásmi. Lišta s háčikmi a závesné panely sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele AISI 304, ktorá vyniká svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Do závesných panelov sú upnuté priehľadné pásy z PVC, ktoré majú zaoblené pozdĺžne hrany cez bezpečnosť zvierat. Materiál pásov je odolný voči mechanickému opotrebovaniu a tak Vám vydrží dlhé roky. Navyše poskytnú veľké množstvo svetla v stajniach, vďaka vysokej svetelnej priepustnosti. 

pasovy-zaves-z-pvc-kerbl-text-2

Obsah balenia: 

  • 5x PVC pásy 30x225cm, hrúbka 3mm
  • 5x hojdací závesný panel 30cm (pásy sú už upnuté do panelov)
  • 2x lišta s háčikmi na zavesenie pásov (celková dĺžka 130cm)

 

Návod na montáž na stiahnutie: 
PDF s logom A1Pásový záves z PVC, kompletná sada KERBL 130x225 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Potreby pre dobytok
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 16 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)