Mucholapka SCHOPF STICKY FLY ROLL 7m

Kód: 0382
€11,99 €9,99 bez DPH
SKLADOM (7 ks)
Môžeme doručiť do:
30.4.2024

Mucholapka na zachytenie múch, rolka 7mx30cm, dlhodobé lepivé vlastnosti, jednoduchá inštalácia, neobsahuje toxické látky. Pokiaľ hľadáte mucholapku, ktorá by Vás alebo Vašich zvierat zbavila otravných múch, potom ste na správnom mieste. Role lepiaceho papiera je vhodná do domácností, skladov aj do stajní. Lepivú rolu k odchytu múch ľahko zavesíte na háčik a je hneď pripravená na použitie. Mucholapka s vzormi tlačených múch priťahuje živých jedincov a tým zvyšuje svoju účinnosť. Mucholapku s vynikajúcimi lepivými vlastnosťami o dĺžke 7m budete odvíjať postupne, a preto Vám dlho vydrží.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mucholapka SCHOPF STICKY FLY ROLL 7m

Mucholapka na zachytenie múch a ďalšieho lietajúceho hmyzu. Role lepiaceho papiera s rozmermi 7mx30cmvynikajúce dlhodobé lepivé vlastnosti. Mucholapka neobsahuje feromóny ani iné toxické látky a je šetrná k prírode. 


Cieľový organizmus

Na zachytenie múch a iného lietajúceho hmyzu.


Oblasť použitia

Mucholapku je možné použiť vo všetkých vnútorných priestoroch, ako sú domácnosti, komerčné priestory, sklady, stajne atď.


Aplikácia

Zaveste rolu lepiaceho papiera na klinec alebo na háčik na miesto častého výskytu múch, ideálne v blízkosti okien a svetelných zdrojov, ale mimo dosahu zvierat a detí. Potom odviňte cca 40-50 cm lepiaceho papiera. Akonáhle je mucholapka plná hmyzu, alebo pokiaľ sa vlastnosti lepidla znížia, odstrihnite spotrebovanú časť lepiaceho papiera nožnicami a odviňte ďalších 40-50 cm lepiaceho papiera.


Odporúčanie predajca

Vo veľmi hmlistých a prašných priestoroch môže dôjsť k zhoršeniu lepivých vlastností. Na odstránenie lepidla z kože, rúk alebo odevu použite stolný olej.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFSTICKY FLY ROLL 7m

Dodatočné parametre

Kategória: Mucholapky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Rozmery balenia: 10x32x10 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)