Infražiarič závesný SYNER LCA 1300 W pre farmy, reštaurácie, domácnosti

Kód: 0490
€274,99 €229,16 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Závesný infračervený žiarič 1300W s vykurovacou plochou cca 7 m2 pre farmy, reštaurácie, využitie v interiéri aj v exteriéri. Špeciálne navrhnutý tak, aby z ťažko vyhrievaných a chladných miest vytvoril miesta teplé a útulné. Skvele Vám poslúži pri vykurovaní akéhokoľvek pracovného či domáceho priestoru. Zháňate tepelný infražiarič na svoju farmu, do reštaurácie, na chalupu, alebo si len chcete pekne v teple posedieť pod pergolou aj za chladného počasia? Máte predstavu nielen o spoľahlivom udržaní tepla, ale aj o úspore energie? Pokiaľ vaša odpoveď znie ÁNO, náš závesný infražiarič je voľbou číslo jedna. Tento produkt je veľmi obľúbený najmä pre svoju vysokú spoľahlivosť udržanie tepla, ľahkú inštaláciu a bezproblémovú údržbu. Vynikajúci žiarič s modernou technológiou stredných vln u zvierat skvele podporuje rast, imunitu a celkovo zlepšuje zdravotný stav. Veľmi obľúbeným pomocníkom je tiež u prevádzkovateľov reštaurácií, kde najlepšie slúži vo vonkajších priestoroch a zimných záhradkách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Infražiarič závesný SYNER LCA 1300 W pre farmy, reštaurácie, domácnosti

Závesný infračervený žiarič s výkonom 1300W je ideálny pre vykurovanie interiérov aj exteriérov. Skvele funguje v akomkoľvek pracovnom či domácom priestore ako sú farmy, reštaurácie a domácnosti s vykurovacou plochou do cca 7m2. Rýchle a ľahké zavesenie na strop, masívna konštrukcia z nerezovej ocele na zaistenie pevnosti a dlhej životnosti.

Pre koho je infražiarič vhodný

Moderný infražiarič je vhodný pre všetkých, ktorí pri výrobku ocenia spoľahlivosť počas prevádzky, jednoduchosť inštalácie a vysoký komfort. A to najmä pre chovateľov zvierat, prevádzkovateľov reštaurácií a domácnosti.

Kde môžeme infražiarič využiť

Na farme

Chovateľom výborne poslúži vo svojich chovoch s hydinou, prasiatkami, žriebätkami a teľatami, kde sa vďaka infražiariču zvyšuje úroveň životných podmienok zvierat vďaka zníženiu vlhkosti dosiahnutej pomocou infračerveného žiarenia a rovnomernému rozloženiu tepla. Vo veľkej obľube sú aj u chovateľov koní, kde sa infračervené ohrievače využívajú pri sušení koní po ich umývaní. Rovnakým spôsobom je možné využiť pri sušení psov.

infrazaric-zavesny-syner-lca-500-750

V pohostinstve  

Infražiariče sa stali výborným riešením pre prevádzkovateľov reštaurácií, kaviarní a barov, ktorí chcú mať svoje záhradky a predzáhradky v prevádzke celoročne. Teplo je možné smerovať priamo na hostí, infražiariče totiž ohrievajú na princípe kam „vidia“ a teda prehrievajú osoby a povrchy v ich blízkosti. Vďaka tomu môžeme pomerne v chladnom vzduchu vytvoriť oázu tepelnej pohody, kam sa budú zákazníci radi vracať.

Infraziaric-zavesny-lca

V domácnostiach 

Vo vnútorných priestoroch sa používajú nielen v kúpeľniach, ale aj v ktorejkoľvek obytnej miestnosti, kde potrebujeme rýchlo prikúriť. Rovnakým spôsobom ho po svojom príchode na chalupu využívajú aj chalupári. Čím ďalej tým viac nachádza svoje uplatnenie aj v masérskych salónoch, kde klientom pomáha so zahriatím tela, uvoľnením svalového napätia a dosiahnutie ešte hlbšej a intenzívnejšej relaxácie. Vo vonkajších priestoroch nám spríjemní posedenie pod pergolou, na terase či balkóne. Na záhrade všade tam, kde sme schopní ho schovať pred dažďom.

infrazaric-zavesny-syner-lca-1000w

Výhody zariadenia s modernou technológiou stredných vĺn 

 • vysoká úspornosť elektrickej energie
 • je možné používať nepretržite
 • maximálne množstvo vstrebania tepla telom
 • využitie elektrickej energie s maximálnou účinnosťou
 • eliminácia spalín
 • celkové zlepšenie pohody a pohodlia užívateľov a zvierat

 

Technické parametre

 • Typ emisivity: neoslňujúce stredné vlny
 • Výkon: 1300 W
 • Napätie: 230V
 • Hmotnosť: 2,5 kg
 • Rozmery: 57 x 12 x 9 cm
 • Vyhrievaný povrch: až cca 7 m2
 • Výška inštalácie:2,5 metra
 • Odporúčaná vzdialenosť medzi lampami: 2,3 – 2,6 metra
 • Elektrický kábel: 1,8 m so zástrčkou
 • Ochranná mriežka: ÁNO
 • Držiak na zavesenie reťaze: ÁNO
 • Reťaz: NIE


Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFInfražiarič závesný SYNER LCA 1300 W pre farmy, reštaurácie, domácnosti

Dodatočné parametre

Kategória: Infralampy a infražiarovky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Rozmery balenia: 62x20x15 cm
Výkon: 1300W
Napätie: 230V
Rozmery: 57 x 12 x 9 cm
Vyhrievaný povrch: cca 7 m2
Výška inštalácie: 2,5 m
Odporúčaná vzdialenosť medzi lampami: 2,3 – 2,6 metra
Elektrický kábel: 1,8 m so zástrčkou
Ochranná mriežka: ÁNO
Držiak na zavesenie reťaze: ÁNO
Reťaz: NIE
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)