Mačacia toaleta rohová STEFANPLAST SPRINT CORNER PLUS

Kód: 0623
€14,99 €12,49 bez DPH
SKLADOM (6 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Krytá toaleta pre mačky, s dvierkami, uhlíkovým filtrom pohlcujúcim zápach a integrovanou lopatkou pre jednoduché a rýchle čistenie. Klapka toalety umožní vašej mačke ľahký vstup aj výstup, zatiaľ čo kryt toalety zamedzí rozptýleniu podstielky a udrží okolie čisté.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rohový mačací záchod STEFANPLAST SPRINT CORNER PLUS

Rohový mačací záchod s praktickými dvierkami, uhlíkovým filtrom proti zápachu a funkčnou lopatkou na jednoduché a rýchle čistenie. Táto mačacia toaleta nielenže bráni mačkám v rozhrabávaní podstielky a udržuje čistotu v okolí, ale tiež efektívne zabraňuje šíreniu nepríjemných pachov vďaka uhlíkovému filtru, ktorý ich dokonale neutralizuje. Vďaka svojmu tvaru skvele zapadne do každého rohu a zaberie minimum miesta. Ak hľadáte skladnú mačaciu toaletu, ktorá zaistí hygienickú čistotu pre Vašu domácnosť, potom nemôžete vybrať lepšie. Uhlíkový filter sa stará o hygienickú sviežosť tým, že účinne pohlcuje nepríjemné pachy. Toaleta má dokonca vlastný úložný priestor na lopatku na streche toalety, takže si nemusíte robiť starosti, kam ju uložiť. Lopatku budete mať vždy po ruke a na rovnakom mieste, aby ste ju nikdy nehľadali. Vďaka svojmu tvaru zapadne do každého rohu a zaberie minimum miesta. Ak hľadáte skladnú  mačaciu toaletu, ktorá zaistí hygienickú čistotu pre Vašu domácnosť, potom nemôžete vybrať lepšie.

Rozmery a materiál toalety

Toaleta je vyrobená z ľahkého, ale zároveň vysoko kvalitného a odolného plastového materiálu, pričom rozmery toalety sú 40x56x40 cm. 

Jednoduché a pohodlné čistenie

Denné čistenie lopatkou je možné vykonávať priamo cez mačacie dvierka alebo jednoducho odopnúť celý horný kryt toalety. Veľkou výhodou pre udržanie hygienickej sviežosti je uhlíkový filter, ktorý je súčasťou balenia, je možné ho tiež samostatne dokupovať a pravidelne ho meniť. 

rohovy-kocici-zachod-cisteni

Náš tip 

Pokiaľ Váš maznáčik prechádza z nekrytej toalety na krytú, alebo s mačacím záchodom ešte len začínate, odporúčame najprv naučiť mačku chodiť na odkrytý spodný diel, a až potom, čo sa mačka s miestom na vykonanie svojich potrieb stotožní, pridať hornú časť toalety s krytom. Mačky sú veľmi múdre zvieratá a naučiť ich na mačacie toalety tak nie je žiadna veda. Mačky si krytý záchod veľmi rýchlo obľúbia a ocenia praktické dvierka, ktorými môžem chodiť dovnútra a von.

Dodatočné parametre

Kategória: Mačacie záchody
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)