Kvetináč na kvety STEFANPLAST NATURAL 50 biela

Kód: 0808
€7,99 €6,66 bez DPH
SKLADOM (7 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Kvetináč s drenážnym dnom z odolného plastového materiálu s objemom 9,2 l a rozmermi 50 x 18 x 16 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Má dostatok miesta na široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený drenážnym dnom, ktorý bráni preliatiu rastlín. Moderný dizajn v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akýmkoľvek balkónom alebo parapetom, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvetináč na kvety STEFANPLAST NATURAL 50 biela

Kvetináč s drenážnym dnom, na vonkajšie použitie, z polypropylénu, farba biela, s objemom 9,2l, rozmery 50x18x16cm.

stefanplast-truhlik-na-kvetiny-natural-50-bila-text-1

Drenážne dno zabráni preliatiu rastlín

Unikátne drenážne dno sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali veľa vody. Vďaka drenážnemu dnu kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť, pretože prebytočná voda odtečie otvormi na dne kvetináča. 

stefanplast-truhlik-na-kvetiny-natural-50-bila-text-2

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Kvetináče s drenážnym dnom ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, alebo cibuľoviny. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. 

Dodatočné parametre

Kategória: Kvetináče
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)