Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ETHICA 80 tmavo šedá, s mriežkou

Kód: 0807
€67,99 €56,66 bez DPH
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Položka bola vypredaná…

Kvetináč s mriežkou a drenážnym dnom z oodolného plastového materiálu s objemom 80 l a rozmermi 80 x 36 x 142 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Tento vyvýšený záhon má dostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený drenážnym dnom, ktorý bráni preliatiu rastlín. Moderný dizajn v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ETHICA 80 tmavo šedá, s mriežkou

Kvetináč s mriežkou, drenážnym dnom, na vonkajšie použitie, z polypropylénu, farba tmavo šedá, s objemom 80l, rozmery 80x36x142cm.

stefanplast-truhlik-vyvyseny-zahon-ethica-80-tmavo-seda-s-mrizkou-text-2

Drenážne dno zabráni preliatiu rastlín

Unikátne drenážne dno sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali veľa vody. Vďaka drenážnemu dnu kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť, pretože prebytočná voda odtečie otvormi na dne kvetináča. 

stefanplast-truhlik-vyvyseny-zahon-ethica-80-tmavo-seda-text-1

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Kvetináče s mriežkou as drenážnym dnom ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo.

Dodatočné parametre

Kategória: Kvetináče
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)