Ochranný kryt s úchytom vŕtačky SPIUMATRICE DIT CR RU

Kód: 0041
€111,99 €93,33 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2023

Nerezový ochranný kryt ku šklbačkám na vŕtačku, pre všetky bežné typy vŕtačiek, upevnenie na pracovnú plochu či stojan. Pokiaľ chcete zamedziť rozlétávání perie počas šklbanie, máme pre Vás bezva tip. Ochranný kryt s úchytom vŕtačky stačí pevne pripevniť k pracovnej ploche alebo stojana, uchytiť do neho šklbací valec a vŕtačku a môžete začať so šklbaním. Kryt počas šklbanie hydiny výrazne obmedzuje rozlétané perie a tak Vám ušetrí veľa práce s upratovaním. Ochranný kryt vyrobený z kvalitného nerezu sa veľmi ľahko čistí a udržiava a bude Vám pri šklbanie pomáhať niekoľko rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranný kryt s úchytom vŕtačky SPIUMATRICE DIT CR RU

Nerezový, ochranný kryt je používaný u šklbaček hydiny na vŕtačku a výrazne obmedzuje rozlétané peria počas šklbanie. Kryt je vybavený kvalitným uchytením pre všetky bežné typy vŕtačiek a je tiež pripravený na upevnenie na pracovnú plochu alebo stojan.


Inštalácia ochranného krytu šklbačky hydiny na vŕtačku

Ochranný kryt bol navrhnutý výrobcom SPIUMATRICE ku šklbačkám typu SPIUMATRICE DIT RU06SPIUMATRICE DIT RU08 (nie sú súčasťou balenia). Je možného ho pripevniť k pracovnej ploche (napríklad ku stolu pomocou skrutiek) alebo odporúčame dokúpiť stojan SPIUMATRICE DIT AST (nie je súčasťou balenia) a upevniť ho na ňom viď obrázok nižšie.

Šklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU08


Ako správne šklbať

Vodná aj hrabavá hydina je odporúčaná držať za nohy a spúšťať či prevaľovať pozdĺž rotujúceho valca vždy častí, ktorú budete chcieť ošklbať. Viac inšpirácie viď video nižšie.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Šklbačky na vŕtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.1 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)