Šklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU08

Kód: 0039
€94,99 €79,16 bez DPH
SKLADOM (14 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Šklbačka na vŕtačku na sliepky, kačky, husi a morky 30-40ks hydiny za hodinu, 15ks škubacích prstov s dĺžkou prsta 87mm. Táto šklbačka na vŕtačku je vhodná pre každého, kto už nechce strácať čas ručným šklbaním vodné aj hrabavej hydiny. Praktická šklbačka na vŕtačku Vám pomože hydinu ošklbať za chvíľočku a úplne bez námahy. Odolné škubací prsty vyrobené z prírodného kaučuku navyše hydinu ošklbú bez poškodenia kože. Vy si musíte dať iba pozor, aby ste hydina správne spárili, vŕtačku poriadne pripevnili k pracovnej ploche a potom už bude šklbanie hydiny jedna radosť. Ľahko prenosná a skladná šklbačka sa ľahko čistí a bude Vám pri šklbanie hydiny pomáhať niekoľko rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Škubačka drůbeže na vrtačku SPIUMATRICE DIT RU08

Šklbačka vhodná pre stredne veľkú aj väčšiu vodnú aj hrabavú hydinu. Nerezový šklbací valec je vybavený 15ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 87mm. Kapacita šklbanie je 30-40ks hydiny za hodinu podľa druhu hydiny.


Inštalácia šklbačky hydiny na vŕtačku

Pre správne využitie výrobku je potrebné upevniť do zariadenia (doporučená vŕtačka - nie je súčasťou balenia),ktoré bude s výrobkom otáčať. Zariadenie, ktoré sa bude používať na otáčanie, odporúčame upevniť k pracovnej ploche (napríklad ku stolu pomocou upínacích objímok či svoriek) alebo odporúčame dokúpiť kryt SPIUMATRICE DIT CR RU a stojan SPIUMATRICE DIT AST ((nie sú súčasťou balenia) a upevniť ho v ňom viď obrázok nižšie.

Šklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU08


Príprava pred šklbaním

Pred šklbaním je nutné hydinu správne spariť viz orientačná tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia hydiny. Dlhší čas ponorenie môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože a to môže spôsobiť pri šklbanie problém. Uvedené časy sú orientačné a doručujeme v priebehu sparenie hydiny ručne kontrolovať možnosť jednoduchosti šklbanie peria.

Optimálna dĺžka sparenia hydiny pred šklbaním


Ako správne šklbať

Vodnú aj hrabavú hydinu je odporúčané držať za nohy a spúšťať či prevaľovať pozdĺž rotujúceho valca vždy častí, ktorú budete chcieť ošklbať. Viac inšpirácie viď video nižšie.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFŠklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU08

  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Šklbačky na vŕtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.1 kg
Rozmery balenia: 20x30x30 cm
Počet škĺbacích prstov: 15ks
Dĺžka: 30cm
Šírka: 25cm
Priemer osi: 0,8cm
Dĺžka osi k upevneniu: 4cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)