Škrabadlo pružinové KERBL TEXAS

Kód: 0827
€95,99 €79,99 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Pružinové škrabadlo pre dobytok, kone, nastaviteľná horizontálna kefa, s kovovým držadlom, s rozmerom kefy 50x10 cm. Chceli by ste dopriať svojim dojniciam alebo koňom príjemné prostredie a možnosť poškrabať sa? Ponúkame Vám naše skvelé škrabadlo pre hovädzí dobytok a kone, ktoré pomôže nielen k čistej srsti zvierat, ale tiež poslúži v prevencii proti parazitom a na prekrvenie kože. Dve kefy umožnia poškriabaniu ako na chrbte alebo hlave, tak aj na boku zvieraťa podľa jeho potrieb. Navyše škrabanie pre zvieratá formou úľavy od stresu a uvoľnenia. Horizontálnu kefu môžete nastaviť a posúvať podľa veľkosti zvieraťa, aby bolo škrabanie na chrbte jednoduché a ľahko prístupné. Toto pružinové škrabadlo sa skvele prispôsobí výške zvieraťa. Pružina reguluje prítlak kefy a tak si zviera samo stanovuje silu škrabania. Škrabadlo môžete jednoducho umiestniť podľa výšky zvieraťa nielen do stajní a kravínov, ale aj do výbehov. Vďaka svojej konštrukcii a odolným materiálom, bude škrabadlo slúžiť Vašim zvieratám dlhé roky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Škrabadlo pružinové KERBL TEXAS

Pružinové škrabadlo, pre kone a dobytok, robustná konštrukcia, nastaviteľná horizontálna kefa, materiál držiaka kov, rozmery jednej kefy 50x10 cm. 

Pre aké zvieratá je škrabadlo určené?

Škrabadlo je určené pre dobytok a kone. Môžete ho využiť pre dojnice, býky, alebo jalovice, ako aj pre teľatá. Škrabadlo sa skvele hodí aj pre kone alebo ho možno použiť pre žriebätá. Škrabadlo pomáha zbaveniu sa nečistôt zo srsti a tiež slúži ako prevencia voči parazitom, ktorí by sa v nečistotách mohli ukrývať. U dojníc zlepšuje prekrvenie kože, čo prispieva k lepšej imunite a zvýšeniu úžitkovosti zvierat. 

drbadlo-pruzinove-kerbl-texas-text-1

Kam sa dá škrabadlo umiestniť? 

Škrabadlo môžete umiestniť do kravínov, stajní a iných hospodárskych budov, kde sa zdržujú zvieratá. Možno ho využiť aj na pastvinách alebo vo výbehoch. Jeho umiestnenie je naozaj jednoduché, môžete ho pripevniť k dreveným ohradníkom, kovovým zábranám alebo na stenu. Škrabadlo navyše chráni Váš majetok pred poškodením, minimalizuje utieranie o rohy miestností, o zábrany a ďalšie vybavenie stajní. 

Dodatočné parametre

Kategória: Škrabadlá pre dobytok
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)