Pachový odpudzovač krtkov KUNAGONE, set 10 ks

Kód: 0572
€21,99 €18,33 bez DPH
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Prírodný pachový odpudzovač krtkov s tepelne upravenými chlpmi obohatenými o vosk, účinnosť je až 3 mesiace. Vyriešte problémy s krtkom na záhrade, v záhone, alebo na pozemku. Skvelý prírodný pachový odpudzovač krtkov, ktorý Vám pomôže v boji s krtkami, obsahuje balenie psej srsti, ktorá pochádza z niekoľkých vybraných psích salónov. Srsť je tepelne ošetrená a obohatená o odpudivý pach a rastlinný vosk, ktorý predlžuje pachový účinok. Pach, ktorý odpudzovač vydáva, je pre krtov nepríjemný a pachom ošetreným miestam sa vyhýba. Tento bio odpudzovač má jednoduchú inštaláciu, stačí ho vložiť do krtinca a on už urobí prácu za Vás.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pachový odpudzovač krtkov KUNAGONE, set 10 ks

Pachový odpudzovač krtkov, set 10 vreciek so psou srsťou, a tepelne ošetrená psia srsť s pachovou látkou, ošetrená voskom pre dlhší účinok, účinnosť až 3 mesiace, jednoduchá a rýchla inštalácia.

kunagone-krtci-uvod-10

 

Cieľový organizmus

Odpudzovač je určený k odpudzovaniu krtov - napríklad krt obecný (Talpa europaea), krt hviezdonosý (Condylura cristata) a ďalší.

kunagone-krtci-druhy

Oblasť použitia

Odpudzovač je možné použiť kdekoľvek na pozemku, kde sa objavujú krtince - na záhrade, na poli, v záhone. Použiť je možné tiež na golfových a futbalových ihriskách, v rekreačných oblastiach a rôznych iných športoviskách. Odporúčame dať do každého krtinca jedno vrecko.

kunagone-krtci-oblast

Príprava a a
plikácia

Odpudzovač stačí vybrať z vrecka, vložiť ho do diery od krtka, zahrnúť hlinou a urovnať povrch. Je vhodné vrecko vložiť hlbšie do diery, aby sa k nemu nedostali deti alebo domáce zvieratá.
kunagone-krtci-navod

Účinnosť

Účinnosť je cca 3 mesiace, po ktoré sa do chodieb uvoľňuje pach zmesi psej srsti. Vrecká by sa mali pravidelne meniť každé 3 mesiace pre zaistenie dlhodobej ochrany.

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFPachový odpudzovač krtkov KUNAGONE

Dodatočné parametre

Kategória: Pachové odpudzovače na krtkov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Rozmery balenia: 21x20x9 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)