Závesná váha s ciferníkom KERBL PREMIUM - do 100 kg

Kód: 0873
€27,99 €23,33 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Závesná váha s ciferníkom KERBL PREMIUM do 100kg, s pružinou pre spoľahlivé a presné váženie, predná časť z plexiskla. Stabilné puzdro zaisťujú dlhú životnosť a odolnosť. Táto váha je vhodná pre široké využitie, či už ide o váženie batožiny pred cestou, balíkov pred odoslaním alebo ťažších predmetov v priemyselnom prostredí. Môže byť tiež užitočný pri kontrole skladovaných zásob, vážení poľnohospodárskych produktov, či ako nástroj pre váženie v domácnosti, športe alebo o bchodných aktivitách. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Závesná váha s ciferníkom KERBL PREMIUM - do 100 kg

Závesná váha s ciferníkom, s kovovými háčikmi, jednoduché a rýchle váženie, univerzálne využitiekruhový ciferník určujúci hmotnosť, do 100 kg.

 

Na rôzne účely

Používa sa na váženie batožiny pred cestou, aby sa zabezpečilo, že hmotnosť nepresahuje povolený limit. Na váženie balíkov. Tento nástroj je využívaný na váženie batožiny pred cestou, aby sa zaručilo, že hmotnosť nepresahuje povolený limit. Ďalej sa využíva na váženie balíkov či zásielok pred ich odoslaním, čo umožňuje určiť ich presnú hmotnosť a cenu prepravy. V priemyselných prostrediach je využívaný na váženie ťažších predmetov, surovín či materiálov v rámci výroby alebo manipulácie s nimi. Pomáha tiež pri kontrole skladovaných zásob a stanovuje ich hmotnosť pred distribúciou. Mohol by byť využitý na váženie poľnohospodárskych produktov. V domácnostiach slúži na váženie ťažších predmetov, športového vybavenia, ako sú činky, závažia alebo výbava na kempovanie. Ďalej sa ho využíva v obchodoch či na trhoviskách pri predaji alebo nákupe tovaru. 

Dodatočné parametre

Kategória: Váhy a meradlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Farba: Sivá
Materiál: Kov
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)