Prepravka pre psov a mačky KERBL EXPEDITION ECO 58x38x38 cm

Kód: 0684
€17,99 €14,99 bez DPH
SKLADOM (13 ks)
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Prepravný box pre psov a mačky do 11 kg, s kovovými prednými dvierkami, rukoväťou pre ľahké prenášanie, s rozmermi 58x38x38cm. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svoju mačku alebo psa, tak Vám ponúkame tento prepravný box, ktorý ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravný box je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, možno ho jednoducho rozobrať a znovu zložiť vďaka praktickým poistným klipsám. Kovové dvierka na prednej strane boxu sú odolné a pozinkované proti korózii. Na vrchu prepravky sa nachádza aj rukoväť pre ľahké prenášanie prepravky a dve pútka na pripnutie bezpečnostného pásu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravka pre psov a mačky KERBL EXPEDITION ECO 58x38x38 cm

Pre psov a mačky do 11kg, veko a vaňa sa spájajú klipsami, kovové predné dvierka, rukoväť pre ľahké prenášanie prepravky, dva úchyty pre bezpečnostný pás v aute, rozmery 58x38x38cm.

Prepravný box pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.


kerbl-expedition-eco-58-uvod

Pohodlný a bezpečný box pre malé mačky a psy

Prepravný box je určený pre malé psy a mačky do 11 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 58 x 38 x 38 cm. Váš domáci maznáčik by mal mať dostatok priestoru aby si stúpol a v prepravke sa pohodlne otočil.

kerbl-expedition-eco-45-zvirata

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia

Prepravný box je určený pre rôzne druhy dopravy a situácie. Môžete ho umiestniť pohodlne na zadné sedadlo Vášho auta, zaistiť bezpečnostným pásom a vyraziť na dovolenku, alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov a mačiek, kedy poslúži aj ako útočisko pri výstavnom kruhu. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný.

kerbl-expedition-eco-45-vybaveni

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá

Prepravný box je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Box je vybavený bezpečnostnými prvkami, ktoré oceníte. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú štyrmi klipsami a na oboch bokoch v hornej časti prepravky nájdete zabudované úchyty pre bezpečnostné pásy do auta. Predné dvierka sú pozinkované proti korózii pre ešte väčšiu výdrž a odolnosť. Mriežka na dvierkach a praktické okienka s priezormi po stranách boxu zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravky nachádza praktická rukoväť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravné boxy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)