Mačací strom na stenu KERBL DOLOMIT GRAPPA 158x80x53 cm

Kód: 0724
€109,99 €91,66 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Mačací strom na stenu s hojdacím odpočívadlom a odnímateľnými vankúšmi pre ľahké čistenie, výška 158 cm, nosnosť do 9 kg. Jedná sa o perfektné škrabadlo pre mačky, ktoré nezaberie takmer žiadne miesto a môžete ho využiť aj v menších priestoroch. Mačací strom ľahko namontujete na stenu do Vami zvolenej výšky. Mačací strom je odpočívadlo a škrabadlo zároveň a Vaša mačka bude mať ideálne miesto na lezenie, odpočívanie aj hranie. Škrabadlo sa skladá z troch poschodí s pelechmi, sisalového povrazu, schodíka a hojdacieho odpočívadla. Pelechy majú odnímateľné vankúšiky, ktoré sa ľahko udržujú v čistote. Funkciu škrabadla plní stĺpik, ktorý je obalený sisalovým vláknom. Mačky budú mať z mačacieho stromu krásny výhľad na pozorovanie okolia. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mačací strom na stenu KERBL DOLOMIT GRAPPA 158x80x53 cm

Nadčasové drevené škrabadlo pre mačky na stenu s hojdacím odpočívadlom. Montáž na stenu do ľubovoľnej výšky, tri poschodia s pelechmi s odnímateľnými vankúšmi, schodík, sisalový stĺpik a povraz na šplhanie i brúsenie pazúrikov. Mačací strom je 158 cm vysoký a disponuje nosnosťou do 9 kg

 Rozmery škrabadla

Nástenné škrabadlo pre mačky je vyrobené z masívneho dreva, ležiace plochy sú navyše vybavené odnímateľnými vankúšikmi . Výška mačacieho stromu je 158 cm a je určený na montáž na stenu, diely na ukotvenie do steny sú súčasťou balenia.

Škrabadlo zahŕňa:

  • 1x veľký pelech: ø 50 cm 
  • 2x odpočívadlo s vankúšikom: ø 40 cm
  • 1x pevný sisalový stĺpik: ø 9 cm
  • 1x hamaka: 40 x 30 cm
  • 1x stúpačka
  • 1x sisalový povraz


Upozornenie:
 Diely na ukotvenie do steny sú súčasťou balenia. Pravidelne kontrolujte upevnenie.

skrabadlo-na-múr-dolomit


Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Mačací strom na stenu KERBL DOLOMIT GRAPPA 158x80x53 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Mačacie škrabadlá na stenu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)