Mačacia toaleta STEFANPLAST CATHY EASY CLEAN

Kód: 0621
€19,99 €16,66 bez DPH
SKLADOM (19 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Krytá toaleta s dvierkami, výklopným systémom,  filtrom pohlcujúcim zápach a lopatkou pre jednoduché a rýchle čistenie. Klapka toalety umožní vašej mačke ľahký vstup aj výstup, zatiaľ čo kryt toalety zamedzí rozptýleniu podstielky a udrží okolie čisté.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mačacie toalety STEFANPLAST CATHY EASY CLEAN

Mačacie záchod s praktickými dvierkami, inovatívnym výklopným systémom, uhlíkovým filtrom proti zápachu a funkčnou lopatkou pre ľahké a rýchle čistenie. Táto mačacia toaleta nielenže bráni mačkám v rozhrabávaní podstielky a udržuje čistotu v okolí, ale tiež efektívne zabraňuje šíreniu nepríjemných pachov vďaka uhlíkovému filtru, ktorý ich dokonale neutralizuje. Ak hľadáte mačaciu toaletu, ktorá zaistí hygienickú čistotu pre Vašu domácnosť, potom nemôžete vybrať lepšie. Uhlíkový filter sa stará o hygienickú sviežosť tým, že účinne pohlcuje nepríjemné pachy. Vďaka prednej odklápacej časti  bude čistenie toalety ľahké a rýchle. Toaleta má dokonca vlastný úložný priestor pre lopatku vo vnútri, takže si nemusíte robiť starosti, kam ju uložiť. Lopatku budete mať vždy po ruke a na rovnakom mieste, aby ste ju nikdy nehľadali. Ak hľadáte mačaciu toaletu, ktorá zaistí hygienickú čistotu pre Vašu domácnosť, potom nemôžete vybrať lepšie.

Rozmery a materiál toalety

Toaleta je vyrobená z ľahkého, ale zároveň vysoko kvalitného a odolného plastového materiálu, pričom rozmery toalety sú 56x40x40 cm.

Jednoduché a pohodlné čistenie 

S inovatívnym výklopným systémom tejto toalety nebolo čistenie nikdy jednoduchšie. Pre každodennú údržbu a vyberanie lopatkou nemusíte toaletu rozoberať celú ako pri drvivej väčšine ponúkaných toaliet na trhu. Pri tejto toalete stačí iba odklopiť prednú časť veka. Vďaka tomuto systému sa čistenie stáva veľmi rýchlym , jednoduchým a pohodlným. Veľkou výhodou pre udržanie hygienickej sviežosti je uhlíkový filter, ktorý je súčasťou balenia, je možné ho tiež samostatne dokupovať a pravidelne ho meniť. 

mačiatka-západ

Náš tip 

Pokiaľ Váš maznáčik prechádza z nekrytej toalety na krytú, alebo s mačacím záchodom ešte len začínate, odporúčame najprv naučiť mačku chodiť na odkrytý spodný diel, a až potom , čo sa mačka s miestom na vykonanie svojich potrieb stotožní, pridať hornú časť toalety s krytom. Mačky sú veľmi múdre zvieratá a naučiť ich na mačacie toalety tak nie je žiadna veda. Mačky si krytý záchod veľmi rýchlo obľúbia a ocenia praktické dvierka, ktorými môžem chodiť dovnútra a von. 

Dodatočné parametre

Kategória: Mačacie záchody
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)