Umelá kvočna s termostatom KERBL COSYHEAT 30x30cm, 25W

Kód: 0598
€54,99 €45,83 bez DPH
OČAKÁVAME TOVAR 31.8.2024
Položka bola vypredaná…

Umelá kvočná s termostatom pre hydinu, regulácia teploty, rozmery 30x30cm, výkon 25W, nastaviteľná výška, pre 25 ks kurčiat. Pokiaľ hľadáte umelú kvočnu, ktorá ide takmer sama, ktorú nemusíte strážiť a bude ľahko ovládateľná presne pre Vaše potreby, tak ste tu správne! Táto skvelá kvočna zaistí kuriatkom ideálne podmienky po vyliahnutí vďaka termostatu a nastaviteľnej teplote. To robí dosku energeticky ešte úspornejšie ako bežné vykurovacie telesá na trhu.Nahriata doska je odizolovaná tak, že odvádza teplo smerom dole a vytvára pod sebou tepelný vankúš. Kuriatka sa môžu k doske tiež bez obáv pritúliť. Teplotu je možné potom jednoducho regulovať vďaka otočnému gombíku a prispôsobiť ju kurčatám počas ich rastu. Doska je tiež výškovo nastaviteľná, takže ju môžete zvýšiť, keď kurčatá povyrastú. V balení dostanete aj adaptér do siete 230V. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Umelá kvočna s termostatom KERBL COSYHEAT 30x30 cm, 25W

Umelá kvočna pre rôzne druhy hydiny, kapacita pre 25 ks kurčiat, s termostatom, vyhrievací výkon 25W, otočný gombík pre reguláciu teploty, výškovo nastaviteľné nohy, odvod tepla smerom dole, energeticky úsporná, napätie 24 V, adaptér do siete 230V, rozmery 30x30cm.Zahreje kuriatka na mieru - nastavte si ideálnu teplotu!

Umelá kvočna obsahuje otočný gombík pre ľahkú reguláciu teploty podľa potreby. Jednoducho si navolíte požadovanú teplotu v závislosti od teploty v miestnosti a termostat sa postará o konštantnú teplotu. Doska sa nahrieva, kým nedosiahne požadovanú teplotu, a potom ju udržuje. Tento systém nahrievania je energeticky oveľa úspornejší ako bežné vykurovacie telesá. Dbajte na správne nastavenie teploty. Pokiaľ sú kuriatka pod vykurovacou doskou pritlačené k sebe, je teplota nízka. Pokiaľ sa pod vykurovacou doskou nezdržujú, alebo zdržujú okolo dosky, je teplota vysoká. Pri ideálnej teplote sú kuriatka rovnomerne rozmiestnené pod vykurovacou doskou. 


kerbl-cosyheat-canva_01


Kuriatka povyrástli? Výšku dosky je možné ľahko nastaviť 

Výškovo nastaviteľná doska bude pre Vaše kurčatá ideálna, pretože dosku môžete zvyšovať ako kurčatá povyrastú. Tak budú mať kuriatka neustále dostatok miesta na vyhrievanie a nebudú sa musieť pod doskou krčiť. Alebo ju môžete nastaviť na jednej strane vyššie pre väčšie kurčatá a na druhej strane nižšie pre menšie kurčatá, ak máte rôzne staré kuriatka. 

kerbl-cosyheat-2

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1
Umelá kvočna s termostatom KERBL COSYHEAT 30x30cm, 25W

Dodatočné parametre

Kategória: Umelé kvočky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Položka bola vypredaná…
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)