Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE ODCHOV A CHOV HYDINY 1kg

Kód: 0309
€2,79 €2,33 bez DPH
SKLADOM (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný odchov a výkrm kurčiat, káčata, húsat a ostatné hydiny, podporuje ich zdravý vývoj, 1 kg. Ak chcete, aby Vám mladá hydina krásne prosperovala, máme pre vás bezva tip. Minerálne krmivo s obsahom celého komplexu vitamínov a minerálnych látok, poskytuje hydine všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý vývoj. Mláďatá vďaka nemu krásne pribúdajú na váhe a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich optimálny rast, vývoj kostry i tvorbu imunitného systému. Vitamíny sa pridávajú do bežnej kŕmnej dávky hydiny, ktorá väčšinou neposkytuje plnohodnotnú výživu, a tým zlepšujú využitie prijatého krmiva. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v Českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE ODCHOV A CHOV HYDINY 1 kg škatuľka

Vitamíny a minerály umožňujúce úspešný chov a výkrm kurčiat, káčata, húsat, moriek a ostatné mladej hydiny 1 kg . Pridáva sa do bežnej kŕmnej dávky hydiny, a tým zlepšuje využitie krmiva. Mláďatá vďaka nemu rýchlejšie pribúdajú na váhe a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich zdravý vývoj. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Odporúčané dávkovanie:

Minerálno vitamínové krmivo sa používa denne, rovnomerne rozmiešané do bežnej kŕmnej dávky hydiny. Na začiatku odchovu alebo výkrmu používajte nižšiu dávku a postupne zvyšujte podľa veku hydiny až na hornú odporúčanú dávku krmiva FIDMIX viď tabuľka nižšie. Jedna plná polievková lyžica obsahuje cca 30 g.

 Kurčatá, káčata, húsata do 8 týždňov veku  30-60g na 10 ks/deň  1-2 polievkové lyžice
 Kurčatá, káčata, húsata nad 8 týždňov veku  60g na 10 ks/deň  2 polievkové lyžice
 Morky, perličky do 8 týždňov veku  30-75g na 10 ks/deň  1-2,5 polievkové lyžice
 Morky, perličky nas 8 týždňov veku  90g na 10 ks/deň  3 polievkové lyžice


Obsiahnuté vitamíny a minerály:

Vápnik, Fosfor, Sodík, Lyzín, metionín, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín K3, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B12, Niacínamid, D-Pantotenan vápenatý, Kyselina listová, Cholín, L-lyzín, DL-metionín, Železo, Mangán, Zinok, Meď, Jód, Selén

Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, v pôvodných uzavretých obaloch! Dátum výroby a minimálnej trvanlivosti je uvedené na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny, minerály, kŕmne doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)