Výbeh pre králiky odklopný s domčekom KERBL 220x115x75cm

Kód: 0414
€279,99 €233,33 bez DPH
SKLADOM (6 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Výbeh pre králiky, morčatá, činčily a iné hlodavce, rozmery 220x115x75cm, domček, odpočinková plošina, odklopná strecha. Ak hľadáte prepychové bývanie pre svojho králika, potom nemôžete vybrať lepšie. Výbeh poskytne králikom úplné pohodlie a bezpečie, ale zároveň aj voľnosť v prírode. Králik môže tráviť dni vonku na zelenej tráve a vy sa pritom nemusíte báť, že sa zabehne alebo mu niekto ublíži. Výbeh vyrobený z kvalitných odolných materiálov vám pri správnej starostlivosti vydrží dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výbeh pre králiky odklopný s domčekom KERBL 220x115x75cm

Výbeh pre králiky, morčatá, činčily a iné hlodavce s domčekom, s rozmermi 220x115x75cm. Jedná sa výborné odpočinkové miesto pre Vašich miláčikov s odolnou plastovou strieškou pred nepriazňou počasia. Vrchnú časť výbehu je možné odklopiť do niekoľkých polôh pre ľahký prístup do ohrádky.

Pre aké druhy zvierat je výbeh určený

Výbeh s domčekom je vhodný pre pre králiky, trpasličie králiky, morčatá, činčily a ďalšie hlodavce.

Rozmery výbehu

Vonkajšie rozmery celého výbehu sú 220x115x75cm.

Vybavenie výbehu

Výbeh poskytne králikom úplné pohodlie a bezpečie, ale zároveň aj voľnosť v prírode. Králik môže tráviť čas v domčeku, na vyvýšenej odpočinkovej plošine, na ktorú má neustále prístup cez schodíky alebo vo voľnom výbehu na zelenej tráve. K svojmu miláčikovi budete mať ľahký prístup cez dvoje dvierka (jedny sú pri odpočinkovom mieste a druhé na čelnej strane výbehu) a cez vrchnú časť výbehu, ktorú môžete odklopiť do niekoľkých polôh. Steny a strecha výbehu zabraňuje vyskočeniu a ponúka ochranu pred nepozvanými hosťami, ako sú napr. dravce, mačky alebo kuny. Nemusíte sa báť, že sa králik pod dreveným výbehom podhrabe, pretože po obvode celého výbehu je z vnútornej časti výbeh chránený pletivom.
Výbeh pre králiky odklopný s domčekom KERBL 220x115x75cm 1

Vlastnosti materiálu výbehu

Výbeh vyrobený z dreva má hmotnosť cca 22 kg. Steny výbehu sú vyrobené z odolnej pozinkovanej ocele s rozstupom ôk 2,5 cm. Strecha výbehu nad domčekom je pokrytá odolným plastom na ochranu pred nepriazňou počasia. Napriek tomu odporúčame výbeh umiestniť tak, aby bol chránený pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený výbeh je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.
Výbeh pre králiky odklopný s domčekom KERBL 220x115x75cm2

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Výbeh pre králiky odklopný s domčekom KERBL 220x115x75cm

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrádky, výbehy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 35 kg
Rozmery balenia: 118x77x27 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)