Prepravka pre králiky, mačky a malé psy STEFANPLAST GULLIVER MIDI, 45x33x33cm

Kód: 0616
€11,99 €9,99 bez DPH
SKLADOM (8 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Prepravka pre králiky, mačky a malé psy do 5kg, s odklopným vekom a dvoma klipsami, rukoväťou a popruhom pre ľahké prenášanie. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svojho králika, mačku alebo psa, tak Vám ponúkame prepravku, ktorá poskytne Vášmu maznáčikovi pohodlie a bezpečie. Prepravka je vyrobená z kvalitných a odolných plastov, jednoducho ju zložíte a rozložíte. Veko s dvoma klipsami slúži na manipuláciu s maznáčikom, alebo na vystlanie prepravky a jej čistenie. Na vrchu prepravky sa nachádza dvojitá rukoväť na jednoduché prenášanie prepravky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravka pre králiky, mačky a malé psy STEFANPLAST GULLIVER MIDI, 45x33x33cm

Pre králiky, mačky a psy do 5kg, odklopné veko s dvoma klipsami, veko aj steny s vetracími otvormi, rukoväť a popruh pre ľahké prenášanie, vnútorné rozmery 42x28x31cm, vonkajšie rozmery 45x33x33cm.

Prepravku ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.

Pohodlná a bezpečná prepravka pre miláčikov

Prepravný box je určený pre králiky, mačky a psy do 5 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 45 x 33 x 33 cm, vnútorné rozmery 42 x 28 x 31 cm. Váš domáci maznáčik by mal mať dostatok priestoru, aby si stúpol a pohodlne sa otočil. 

gulliver-midi-zwatra

Multifunkčná prepravka s rôznymi možnosťami využitia 

Prepravka je určená pre rôzne druhy dopravy a situácie. Môžete ju umiestniť vedľa seba na sedadlo Vášho auta, zaistiť bezpečnostným pásom a vyraziť na dovolenku, alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov hlodavcov a vtákov, kedy poslúži aj ako útočisko pre zvieratko. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravka je stabilná, odolná a bezpečná. 

gulliver-1-deluxe-doprava

Bezpečnosť Vášho maznáčika je prvoradá

Prepravka je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú pántom a dvoma poistnými klipsami. Výklopné veko slúži na čistenie, vystielanie prepravky a jednoduchú manipuláciu s maznáčikom. 

 gulliver-midi-bezpecnost

Všetko potrebné na jednom mieste 

Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravky nachádza praktická rukoväť a popruh na rameno. Praktické okienka s priezormi veka aj po stranách prepravky zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu.

gulliver-midi-doplnky

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Prepravka pre králiky, mačky a malé psy STEFANPLAST GULLIVER MIDI, 45x33x33cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravky pre králiky, morčatá, škrečky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)