Fotopasca BUNATY MINI FULL HD DARČEK - 32 GB SD karta + polohovací kĺb v hodnote 27,98€

Kód: 0545
€125,99 €104,99 bez DPH
SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do:
2.5.2024

Profesionálna fotopasca s časovačom a LCD displejom. Uhol snímania 55 °, rozlíšenie 32 MP a video vo full HD kvalite. Objavte revolučnú fotopascu Bunaty, vášho nevyhnutného partnera nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody. Táto najnovšia fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou a to aj za šera a v noci. Vaše zhotovené snímky sa starostlivo ukladajú na SD kartu. Prenesiete sa priamo do diania vďaka veľkému LCD displeju, na ktorom môžete fotografie prezerať priamo v teréne. A to nie je všetko! Vďaka praktickému USB konektoru môžete okamžite prepojiť fotopascu s vašim počítačom, alebo jednoducho vložiť SD kartu do čítačky pamäťových kariet a ponoriť sa do sveta úžasných momentov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fotopasca BUNATY MINI FULL HD

Nastavenie pasce cez display, foto a video ukladá na 32GB SD kartu, uhol snímania 55°, 32MP foto, FULL HD video v dĺžke 1 minúta, časovač pre nastavenie času snímania, časozber, USB konektor na počítač na sťahovanie fotiek, alebo z SD karty, LCD display vpredu pre jednoduché nastavenie, certifikácia IP 67 - prachotesná, vodotesná (odolná voči dažďu), tepelné pohybové čidlo, prísvit 940nm - do vzdialenosti 10-15m, napájanie cez 4x AA (tužkové batérie), možnosť napojiť na externé napájanie, alebo do siete. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci. Fotopasce Bunaty vytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadení už pokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov..

Bonusový dárček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu + polohovací kĺb k fotopasci. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie. Polohovací kĺb napomôže nasmerovať fotopascu na potrebné miesto záberu.

fotopasca-sd-karta-y


Ultra presné zameranie

Veľký LCD displej na prednej strane fotopasce sa postará o ultra presné zameranie sledovanej oblasti. Konkurencia ponúka mnoho fotopascí, ktoré majú displej vo vnútri, čo je k ničomu. Je potrebné, aby bol displej umiestnený vpredu, a bolo vidieť, čo presne chcete fotiť, alebo natáčať. Iba tak máte možnosť fotopascu zamerať.

fotopast-Bunaty-mini


Trhá rekordy

Fotopasca BUNATY MINI FULL HD svojou predajnosťou trhá rekordy na českom i slovenskom trhu! Za spokojnosťou stojí viac ako 10 000 nadšených zákazníkov! Jedná sa o jednu z najpredávanejších fotopascí, obľúbenú pre svoju prakticky malú veľkosť, cenovú dostupnosť a veľmi jednoduché nastavenie v slovenskom jazyku.

fotopast-bunaty-mini-2


Najmodernejšie technológie v najmenšom prevedení

Fotopasca Bunaty mini je najmenšou fotopascou na trhu, napriek tomu je vybavená najmodernejšou technológiou, ktorá z nej robí špičku vo svojej kategórii. Disponuje totiž inteligentnými funkciami ako je časovač, časozber a pohybové čidlo s tepelným senzorom. Vďaka nemu zaznamená tepelný pohyb zveri alebo človeka a eliminuje tak nežiaduci pohyb, ktorý by vyvolal prázdne fotografie. Fotopasca je vďaka tomu vhodná na zlodeja i na zver. Pomocou 6 tlačidiel a jednoduchému nastaveniu v českom menu si fotopascu môžete nastaviť napríklad iba na nočné snímanie. Fotopasca je veľmi jednoduchá na obsluhu, a pre jej nastavenie nie sú nutné žiadne znalosti alebo skúsenosti. Do fotopasce vložíte SD kartu a 4 štandardné tužkové batérie. Nastavíte dátum, čas a zvolíte možnosť fotenia alebo videa, to všetko!

fotopast-bunaty-mini-3


Dokonale maskovaná pasca

Fotopasca je vďaka svojej malej veľkosti a nenápadnému vzhľadu v prírodnej farbe dokonale maskovanou pascou, ktoré nič neunikne. Tento maskovaný pomocník je prispôsobený práci v teréne, je vysoko odolný voči dažďu i poveternostným podmienkam.

fotky-z-fotopasti


Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Menu zariadenia a dodávaný návod je v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov.


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY MINI

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopasce bez GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Rozmery balenia: 20x14x7 cm
Rozmery zariadenia: 10x8x4 cm
Rozlíšenie foto: 32 MP
Maximálne rozlíšenie foto: 32 MP
Rozlíšenie videa: FULL HD
Maximálne rozlíšenie videa: FULL HD
Rýchlosť spúšte: 0,5 s
Přísvit: 940 nm
Dosvit: 10 - 15 metrov reálne
Uhol záberu: 55°
Batérie: 4x AA ( klasické tužkové) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Reálny dosah PIR (človek: až 15 m
Displej: 2" farebný
Porty: USB
Závit pre statív: ÁNO
Záznam foto + video: ÁNO
Prezeranie FOTO na LCD: ÁNO
Čeština: ÁNO
Obsah balenia: Fotopasca, manuál, USB kábel
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)