Klietka pre králiky s prepážkou, na odstav CF181.30C 102x53x70 cm

Kód: 0731
€134,99 €112,49 bez DPH
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Položka bola vypredaná…

Klietka pre odstav, pozinkovaná, 2 oddiely s prepážkou, vysúvateľný trusník, 2 stojany pre napájačku, krmítko, rozmery 102x53x70 cm. Ak hľadáte skvelú a odolnú klietku na odstav králikov, tak ste tu správne. Táto pozinkovaná klietka Vám vydrží roky a poskytne králikom čisté prostredie. Klietka je rozdelená na dva oddiely stredovou prepážkou. Vďaka plastovému podlahovému roštu bude trus králikov prepadávať do trusníka, ktorý ľahko vysuniete a vyčistíte. Klietka je vybavená tiež spoločným priestranným kŕmidlom a stojanom pre napájačku pre každý oddiel a tak je vhodná na okamžité používanie bez nutnosti niečo dokupovať. Po stranách sú predpripravené otvory na pripevnenie hniezd (nie sú súčasťou balenia), ktoré sa dajú posuvnými dvierkami uzavrieť. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka pre králiky s prepážkou, na odstav CF181.30C 102x53x70 cm

Pozinkovaná klietka pre králiky, s dvoma oddielmi pre odstav, so stredovou prepážkou, plastový podlahový rošt, vysúvateľný trusník, dva stojany pre napájačku, spoločné priestranné kŕmidlo, rozmery 102x53x70cm.

Rozmery a materiál klietky

Vonkajšie rozmery celej klietky sú 102x53x70 cm. Klietka je na praktických nohách pre jednoduchší prístup. Klietka má pozinkované mriežky, steny a trusník, dno je tvorené plastovým roštom. 

klec-pro-odstav-cf-181-30-c-rozmer

Vybavenie klietky pre králiky

Klietka je rozdelená na dva oddiely prepážkou, aby sa mohla odstaviť samica od mláďat pri jej ďalšom zapustení. Po odstave zaisťuje priehľadná prepážka, mriežka, dostatočný kontakt samice s mláďatami. Po stranách klietky sú predpripravené otvory na umiestnenie hniezda (nie sú súčasťou balenia), ktoré sa dajú uzavrieť pomocou posuvnej steny. Vo výbave klietky sú dva držiaky na napájačku (môže sa použiť aj PET flaška - nie je súčasťou balenia), jeden pre každý oddiel a spoločné priestranné krmítko. 

CF-181-30-C-klec-pro-odstav-1

Údržba a čistenie klietky

Čistenie klietky pre odstav zvládnete behom pár minút. Klietka je vybavená plastovým roštom, ktorý nechladí, a trus prepadáva medzerami do vysúvateľného pozinkovaného trusníka. Vďaka pozinku je trusník odolný voči trusu, nekoroduje a ľahko sa čistí aj vďaka svojmu hladkému povrchu. Stačí ho z klietky vysuť, vyčistiť a vrátiť späť. Do klietky budete mať ľahký prístup cez vrch klietky, poklop klietky odistíte a jednoducho zložíte. 

Návod k montáži na stiahnutie: 
A1 logo PDFKlietka pre králiky s prepážkou, na odstav CF181.30C

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)