Fotopasca BUNATY 4K WIFI SOLAR DARČEK - 32 GB SD karta v hodnote 15,99€

Kód: 0548
€222,99 €185,83 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Solárna fotopasca s Wifi + Bluetooth, časovač, 3 pohybové čidlá, LCD displej zvnútra. Uhol snímania 65 °, rozlíšenie 46 MP a video 4K. Objavte revolučnú fotopascu Bunaty, vášho nevyhnutného partnera nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody v tej najvyššej možnej kvalite. Táto najnovšia fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou, a to aj za šera a v noci. Vaše zhotovené snímky sa starostlivo ukladajú na SD kartu. Prenesiete sa priamo do diania a prezrite si Vaše snímky priamo v teréne na LCD displeji, alebo ich ľahko stiahnite pomocou WIFI do svojho telefónu. A to nie je všetko! Vďaka praktickému USB konektoru môžete okamžite prepojiť fotopascu s vašim počítačom, alebo jednoducho vložiť SD kartu do čítačky pamäťových kariet a ponoriť sa do sveta úžasných momentov. Fotopasca je vysoko odolná voči prachu, dažďu a vetru s certifikáciou IP67, ktorá túto ochranu zaručuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fotopasca BUNATY 4K WIFI SOLAR

Nastavenie pasce a sťahovania fotiek cez Bluetooth a Wifi, foto a video ukladá na 32GB SD kartu, uhol snímania 65°, možnosť súčasne snímať foto aj video, 46MP foto, 4K video v dĺžke 3 minút, časovač pre nastavenie času snímania, časozber, USB konektor na počítač na sťahovanie fotiek, alebo z SD karty, LCD display v zadnej časti pre jednoduché nastavenie, certifikácia IP 67 - prachotesná, vodotesná (odolná voči dažďu), 3 tepelné pohybové čidlá, prísvit 940 nm - prisvietenie do 10 - 15 m, dobíjacia pevná lítiová batéria nabíjaná solárnym panelom, dodatočné napájanie cez 4x AA baterky. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Vytvára perfektné snímky aj z fotenia v noci.Fotopasce Bunaty sú vytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadení už pokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov..

Bonusový dárček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie.

Bezdrôtový prenos pre maximálny komfort

fotopascou Bunaty 4K WIFI SOLAR Vas nič nezastaví. Fotopascu môžete nainštalovať aj na zle dostupných miestach a preskúmať tak aj veľmi ťažko dostupné oblasti. Fotopascu po inštalácii totiž nemusíte dávať dole zakaždým, keď si budete chcieť Vaše zhotovené snímky alebo videá prezrieť, a to vďaka wifi, cez ktorú si môžete fotky jednoducho sťahovať. Stačí sa iba k fotopasci priblížiť na vzdialenosť dosahu Bluetooth a nadviazať bezdrôtové spojenie. Fotopascu je možné cez wifi tiež kompletne nastavovať.

fotopast-s-wifi-a-bluetooth


Špičková video kvalita v najvyššom rozlíšení

Video zábery, ktoré vytvára fotopasca BUNATY WIFI SOLAR, sa radí medzi špičku na trhu. Fotopasca môže zaznamenať videá s dĺžkou až 3 minút v najvyššom rozlíšení 4K. Samozrejmosťou je aj nočné snímanie, ktoré je úplne neviditeľné.

fotopast-bunaty-4k-video


Inteligentné snímanie s nadštandardnou rýchlosťou

Fotopasca BUNATY 4K WIFI Solar obsahuje tri integrované senzory pohybu, ktoré detekujú tepelný pohyb v zornom poli. Jeden z týchto senzorov sleduje pohyb priamo pred fotopascou, zatiaľ čo zvyšné dva dohliadajú na pravú a ľavú stranu snímanej oblasti. Týmto je zaistené stopercentné pokrytie priestoru okolo fotopasce. Fotopasca má neuveriteľne rýchlu reakčnú dobu 0,3 sekundy, pričom plne využíva všetky tri pohybové senzory najnovšej generácie.

fotopast-bunaty-pohybova-cidla


Prvotriedna kvalita fotografií a videí cez deň aj v noci

Ak hľadáte profesionálneho parťáka do terénu, ktorý vytvorí perfektné snímky cez deň aj v noci, tak nemôžete vybrať lepšie. Fotopasca disponuje nadštandardným rozlíšením 46 MP a časovačom, kedy fotopascu je možné nastaviť tak, aby snímala iba v určitý čas. Taktiež je schopná sekvenčného fotenia, kedy fotopasca pri zaznamenanom pohybe vytvorí až 9 fotografií v tesnom slede za sebou. Pokiaľ bude chcieť súčasne fotografovať aj natáčať, žiadny problém! Samozrejmosťou je aj automatické prepisovanie SD karty pri jej zaplnení.

fotopast-bunaty-solar-vysoke-rozliseni


Neprekonateľná výdrž batérie

Fotopasca má integrovaný solárny panel s vlastnou dobíjacou batériou. Vďaka solárnym panelom, je batéria dobíjaná, čo významne šetrí energiu najmä v jarných a letných mesiacoch. Pokiaľ je dobíjacia batéria plne nabitá, nie je nutné vkladať žiadne ďalšie batérie. Pokiaľ požadujete, aby fotopasca vydržala v prevádzke čo najdlhšie, odporúčame do fotopasce vložiť štyri tužkové batérie, najlepšie lítiové, čo umožní prevádzku po mnoho mesiacov. Doba prevádzky samozrejme záleží aj na počte zhotovených fotografií, pokiaľ fotopasca nevykonáva snímanie,nulovú spotrebu. Fotopasca BUNATY WIFI SOLAR predstavuje fotopascu s najdlhšou výdržou batérie!

fotopast-bunaty-solarni-dobijeni


Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Menu zariadenia a dodávaný návod je taktiež kompletne v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov.


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY 4K WIFI SOLAR

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopasce bez GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.9 kg
Rozmery balenia: 16x15x12 cm
Rozmery zariadenia: 14x10,5x9,5 cm
Rozlíšenie foto: 46 MP
Maximálne rozlíšenie foto: 46 MP
Rozlíšenie videa: 4K
Maximálne rozlíšenie videa: 4K
Rýchlosť spúšte: 0,3 s
Přísvit: 940 nm
Dosvit: 15 - 20 metrov reálne
Uhol záberu: 65°
Batérie: zabudovaná lítiová batéria nabíjaná cez solárny panel + 4x AA ( klasické tužkové )
Reálny dosah PIR (človek): až 15 m
Displej: 2" farebný
Porty: USB
Závit pre statív: ÁNO
Záznam foto + video: ÁNO
Prezeranie FOTO na LCD: ÁNO
Prezeranie VIDEA na LCD: ÁNO
WIFI + Bluetooth: ÁNO
Čeština: ÁNO (aplikácia v angličtine)
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)