Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G DARČEK - 32 GB SD karta + dobíjacia SIM karta + kovový box v hodnote 57,97€

Kód: 0552
€378,99 €315,83 bez DPH
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Fotopasca GSM 4G, SMS ovládanie, časovač, LCD displej, laserovým ukazovátkom. Snímanie 65°, rozlíšenie 32 MP a video vo 4K kvalite. Pokiaľ budete natáčať dlhšie, bude časový úsek rozdelený do viacerých videí. Táto revolučná fotopasca BUNATY 4K GSM 4G, bude Vaším nevyhnutným partnerom nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody. Táto najnovšia GSM fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou a to aj za šera a v noci. Fotopasca pri zaznamenaní pohybu zasiela upozornenie s fotografiou na Váš mobilný telefón, e-mail alebo cloud, a zároveň záznamy bezpečne ukladá na SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, alebo na zachytenie fascinujúcich snímok zvierat. Fotky je možné prezerať cez LCD displej, prepojením fotopasce cez USB konektor s počítačom, vložením SD karty do čítačky pamäťových kariet, alebo využiť praktické úložisko fotiek (cloud).

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Fotopasca BUNATY 4K GSM 4G

Fotky a video odosiela cez 4G do 1 minúty na mail, cloud, odosielanie cez SIM kartu,polohovateľná anténa, diaľkové ovládanie cez SMS, foto a video ukladá na 32GB SD kartu, uhol snímania 65°, 32MP foto s nastaviteľnou veľkosťou fotiek, 4K video v dĺžke 1 minúta, natáča aj viacero sekvencií za sebou, časovač pre nastavenie času snímania, laserové ukazovátko pre zameranie priestoru na snímanie, USB konektor na počítač na sťahovanie fotiek, alebo z SD karty, LCD display vpredu pod krytom, certifikácia IP 67 - prachotesná, vodotesná (odolná voči dažďu), tepelné pohybové čidlo, prísvit 940nm - infračervené neviditeľné prisvietenie do 10 - 15m, napájanie cez 8x AA (tužkové batérie), možnosť napojiť na externé napájanie, alebo do siete. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, kedy môžete situáciu okamžite riešiť a zasiahnuť, ale poteší aj poľovníkov a nadšencov prírody na zachytenie fascinujúcich snímok zvierat. Fotopasca vytvára kvalitné snímky aj z fotenia v noci.

Bonusový darček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu + kovový box k fotopasci + SIM kartu. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie. Kovový box sa postará o to, aby fotopasca bola chránená pred poškodením a pred zlodejmi. Dobíjacia SIM karta, je bez záväzkov u operátora, a umožní Vám ľahké dobíjanie kreditu kedykoľvek budete potrebovať. Na fotopasce s GSM modulom potrebujete SIM kartu, na ktorej je aktivovaný internet. Následne je možné využiť funkcie zasielania záznamu z fotopasce na telefón alebo email.

Bunaty-Full-HD-s-GSM-veci-zdarma-X

 Fotopasce Bunaty sú vytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadení už pokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov.

fotopast-s-odesilanim-fotek

 
Majte situáciu vždy pod kontrolou

Fotopasca BUNATY s FULL HD rozlíšením a GSM funkciou Odosiela zachytené snímky na e-mail alebo mobil, a to do iba 1 minúty od detekcie pohybu. S touto fotopascou ste schopní okamžite reagovať na narušiteľa, napríklad zlodeja, a zachytiť ho tak priamo pri čine. Alebo sa môžete nechať strhnúť fascinujúcimi snímkami zvierat. Fotopasca je vhodná aj na použitie dlhšej vzdialenosti.

fotopast-GMS-4G

 
Prvotriedna kvalita fotografií a videa

Fotopasca umožňuje nahrávanie videosekvencií trvajúcich až 1 minútu, ktoré sú ukladané na SD kartu. Kvalita videa až 4K podľa Vášho nastavenia. Fotopascu je možné tiež nastaviť pre odosielanie krátkych videosekvencií. V rámci 24 hodín je schopná fotopasca zhotovovať fotografie s rozlíšením až 32 Megapixelov vo formáte 16:9. Vďaka väčšiemu uhlu záberu fotopasca zaisťuje neskreslené snímky. Fotografie sú v dennom svetle farebné a v nočnom režime čiernobiele, vždy s maximálnou možnou kvalitou.

fotopast-bunaty-rozliseni-ve-4k-kvalite


Fotopasca šitá na mieru

Fotopasca s extra rýchlym modulom GSM bude Vašim pomocníkom šitým na mieru! Fotopascu si môžete pohodlne nastavovať SMS diaľkovým ovládaním zo svojho telefónu, odkedy dokedy má byť aktívna. Prípadne ju vypnúť a zapnúť. Vďaka tomuto systému budete nielen šetriť batériu, ale navyše nebudete mať zahltenú kartu plnú nepotrebných snímok. Fotopasca bude fotiť iba tak, ako vy potrebujete. To ale nie je zďaleka všetko! Fotografiu si môžete nechať poslať kedykoľvek na vyžiadanie prostredníctvom SMS ovládania zo svojho mobilného telefónu. SMS diaľkové ovládanie nie je podmienkou pre využívanie fotopasce, a je úplne na Vás, či bude funkcia aktivovaná, alebo úplne vypnutá. Pri aktívnej funkcii SMS, musí byť fotopasca stále pripojená do siete GSM, pri tejto funkcii dochádza k vyššej spotrebe energie, to ale nie je žiadny problém, pretože fotopasca je možné napojiť na externé napájanie, alebo na sieť 220V.
   Fotopast-Bunaty-s-casovacem

 
Zachyťte bezprostredné okamihy vo vysokej kvalite

S fotopascou BUNATY 4K GSM 4G môžete flexibilne nastaviť veľkosť fotografií pre odosielanie, čo vám umožní efektívne spravovať svoje dáta. Máte možnosť vybrať, či chcete fotografie posielať v plnej veľkosti a rozlíšení, alebo či radšej znížite veľkosť odosielaných snímok a tým úsporne využijete dátový objem. Týmto spôsobom minimalizujete náklady na odosielanie fotografií, zatiaľ čo si stále uchovávate vysokú kvalitu zaslaných obrázkov. Navyše všetky fotografie, ktoré fotopasca odošle, sú zároveň uložené v plnej veľkosti na SD karte.

fotopast-bunaty-plna kvalita-fotek

 
Ultra presné zameranie

Konkurencia ponúka mnoho fotopascí, ktoré majú displej na zadnej strane prístroja, alebo je tak malý, že na ňom nie je skoro nič vidieť, čo je k ničomu. S takýmito fotopascami je problém s inštaláciou aj zameraním. Malý displej jednoducho neumožní fotopascu zamerať tak, aby dokonale snímala daný priestor. Fotopasca z radu Bunaty full HD je ale výnimkou a postará sa o ultra presné zameranie. Vďaka jeho vhodne umiestnenému displeju budete presne vidieť, čo budete snímať. Navyše si za zhoršených svetelných podmienok môžete pomôcť laserovým ukazovátkom. Na farebnom displeji môžete samozrejme vykonávať aj nastavenie pasce, a to v celom rozsahu.

fotopast-display-laser


Fotopasca neobmedzených možností

Pre použitie fotopasce je nutné vložiť dátovú SIM kartu, ktorú možno ľahko zaobstarať za nízku cenu. Najlacnejší spôsob prijímania fotografií je nastavenie e-mailových notifikácií na mobile. Oznámenie o správe sa zobrazí priamo na displeji mobilu. Náklady sa pohybujú medzi 2-4 € mesačne za neobmedzené fotografie, a to všetko bez záväzkov u operátora. Fotopasca BUNATY taktiež umožňuje odosielanie snímok do cloudu pre maximálne pohodlné prezeranie. Vďaka SMS diaľkovému ovládaniu budete môcť zasielať SMS príkazy, nech už ste kdekoľvek!

fotopast-s-sms-dalkovym-ovladanim

 
Prispôsobená extrémnym podmienkam

Fotopasca BUNATY FULL HD GSMrobustnú konštrukciu a odolá tak prípadným nárazom aj pádom. Silný vietor, dážď ani mráz túto fotopascu nezastaví, pretože nesie certifikáciu IP 67, ktorá zaručuje ochranu pred vniknutím prachu a odolnosť voči dažďu (nie je však vhodná pre celkové ponorenie). Fotopascu tak nemusíte schovávať pod prístreškom a môžete s ňou vyraziť aj do drsného terénu.

fotky-z-fotopasti

 
Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Menu zariadenia a dodávaný návod je taktiež v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov.


Video z fotopasce - Rys ostrovid


Náš tip

Využite nové české cloudové úložisko fotiek pre fotopasce s GSM modulom. K dispozícii je mobilná aplikácia pre telefóny andoid a IOS!

uloziste-fotopasti-cloud-x


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY FULL HD GSM 4G

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopasce s GSM
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Rozmery balenia: 18x18x18 cm
GSM: integrovaný GSM modul pre odosielanie foto na email alebo mobilný telefón vrátane diaľkového ovládania fotopasce!
Rozmery zariadenia: 13x8x6 cm
Rozlíšenie: 32 MP
Maximálne rozlíšenie foto: 32 MP
Rozlíšenie videa: 4K
Maximálne rozlíšenie videa: 4K
Rýchlosť spúšte: 0,4 s
Prísvit: 940nm úplne neviditeľný
Dosvit: 10 - 15 metrov reálne
Uhol záberu: 65°
Batérie: 8x AA ( klasické tužkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Reálny dosah PIR (človek): 15 až 25 metrov podľa situácie
Displej: 2,4'' farebný s možnosťou prehrávania záznamu
Porty: USB a externé napájanie
Obsah balenia: Fotopasca, manuál, USB kábel
Pamäťová jednotka: SD karta
Prezeranie foto na LCD: ÁNO
Prezeranie videa na LCD: ÁNO
Závit pre statív: ÁNO
Záznam foto + video: ÁNO
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)