Vodotesný ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC E250

Kód: 0293
€53,99 €44,99 bez DPH
SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, dosah až 2000m2, rozsah 180°, senzor pohybu, 2 membránové reproduktory, napájanie 230V. Ak hľadáte plašič kun, myší, potkanov a piskorov, ktorý bude reagovať na pohyb zveri, nemôžete si vybrať lepšie. Jedná sa o plašičku vybavenú nastaviteľným detektorom pohybu, ktorý prenikne na plochu až 220m2. Výhodou tohoto špičkového odpudzovača je odolný vodotesný kryt, vďaka ktorému môžete zariadenie používať ako vo vnútorných, tak i vonkajších priestoroch. Prostredníctvom unikátneho magnetickému držiaku môžete plašič uchytiť takmer na každý povrch. Táto plašička zveri s veľkým dosahom má naprogramovanú automatickú zmenu kmitočtu, aby si škodca na zvuk po určitom čase nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukové signály sú pre človeka i domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC E250

Ultrazvukový odpudzovač zveri vhodný na plašenie kún a hlodavcov, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá. Na použitie vo vnútorných i vonkajších priestoroch, vybavený odolným vodotesným krytom s možnosťou uchytenia cez magnetický držiak. Odpudzovač kún s rozsahom tónu v uhle 180° s automatickou zmenou kmitočtu a dosahom až 2000 m2, s napájaním priamo zo siete na 230 V. Plašič kún používa 2 x 50 mm membránové reproduktory a nastaviteľný pohybový senzor, rozmery ultrazvukového odpudzovača 70 x150 x 55 mm.

DRAGON ULTRASONIC E250  p1


Ktorých škodcov plašič odpudzuje

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie kún, myší, potkanov a piskorov.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využitia plašiča

Využitie odpudzovače je bežnou formou ochrany vnútorných priestorov ako pre byty, rodinné domy, garáže, podkrovia, chalupy, pivnice, autá tak i pre priemyselné haly, sklady, dielne, reštaurácie, supermarkety a pod. Vďaka odolnému vodotesnému puzdru, odolnému proti mechanickému poškodeniu, slnečnému žiareniu, dažďu, mrazu i vetru, je odpudzovač vhodný aj pre vonkajšie použitie. Je ideálny proti prenikaniu do miest okolo budov - záhrady, ovocné sady, dvory, parkoviská atď.

DRAGON ULTRASONIC E250  p2


Inštalácia

Odpudzovač Dragon Ultrasonic pripevníte pomocou magnetického držiaku ľahko, rýchlo a bezpečne na takmer akýkoľvek povrch. Odpudzovač je vybavený silným magnetom, používaným v priemyselnej upevňovacej technike. Stačí tak kúsok kovového povrchu, napr. potrubia, zábradlia, odkvap, kovový parapet, strešné konštrukcie, kúrenie atď. A ihneď máte bez akejkoľvek montáže prístroj nainštalovaný. Ak v ošetrovanom mieste nie je žiadny kovový povrch, na ktorý by bolo možné odpudzovač umiestniť, je možné využiť špeciálneho kovového prívesku, ktorý je súčasťou balenia. Kovový prívesok priskrutkujete na požadované miesto a potom na neho pomocou magnetu odpudzovač jednoducho pripevníte.

DRAGON ULTRASONIC E250  p3


Spôsob napájania

Zariadenie je napájané priamo zo siete na 230 V.


Ako plašič funguje

Zariadenie generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné a v dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťa. Prístroj vydáva zvuky s premennou frekvenciou od úplne nepočutelný, po ľahký až piskľavý tón. Táto automatická zmena kmitočtu zabezpečuje, aby si škodca na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukový signál sa veľmi dobre odráža od pevných plôch a tým sa zvyšuje jeho dosah. Tento odpudzovač, vybavený dvoma membránovými reproduktory, ktoré sú niekoľkokrát silnejšie ako kovové reproduktory, má účinný dosah vo vnútorných priestoroch až 2000 m2, vo vonkajších priestoroch až 25 m v rozsahu 180 °.

Tento model je navyše vybavený detektorom pohybu, ktorý pracuje v okruhu 12 m, čím senzor prenikne približne na plochu 220 m2. Odpudzovač sa tak sám zapína pri každom pohybe zvieraťa a vypína sa po nastavenom čase. Senzor má 3 možnosti nastavenia - dobu prevádzky, citlivosť a jas.Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFVodotesný ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC E250

Dodatočné parametre

Kategória: Ultrazvukové odpudzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Rozmery balenia: 30x15x15 cm
Cieľová skupina škodcov:: kuny a hlodavce (myši, potkany, piskory)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, výjma chovných myšou, škrečkov, morčiat apod.
Umiestnenie:: vo vnútorných i vonkajších priestoroch
Pracovná teplota:: - 30 °C do + 70 °C
Efektívny rozsah:: až 2000 m2 v priestore bez prekážok
Rozsah tónu:: v uhle 180°
Reproduktory:: 2 x 50 mm membránové reproduktory
Napájanie:: priamo zo siete na 230V
Rozmery:: 70 x150 x 55 mm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)