Bubnová šklbačka hydiny na sliepky ZM 1100

Kód: 0578
€499,99 €416,66 bez DPH
SKLADOM (19 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Nerezová bubnová šklbačka hydiny, max. 6kg, doba šklbania 15 sekúnd, Ø bubna 50 cm, 111 ks šklbacích prstov, príkon 1000W. Sezóna šklbania Vás s touto unikátnou bubnovou šklbačkou neprekvapí. Prvotriedna šklbačka zaisťuje pomocou strategicky rozmiestnených šklbacích prstov dokonalé vytrhanie peria od krídla až po chvost bez poškodenia kože. Efektívna bubnová šklbačka funguje na princípe mokrého šklbania peria za pouhých 15 sekúnd. Škubačka disponuje oplachovacím krúžkom, ktorý zmýva ošklbané perie za chodu. Šklbačka je vyrobená z potravinárskej nerezovej ocele, ktorá bráni rastu baktérií a usadzovaniu nečistôt. Údržba a čistenie tejto šklbačky je jednoduchšie, než si myslíte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bubnová šklbačka hydiny na sliepky ZM 1100

Nerezová bubnová šklbačka hydiny, kapacita pre 2 kusy sliepok, max 6 kg, oplachovací kruh pre zmývanie peria, bezúdržbový motor s výkonom 1000Wrýchlosť 300 ot./min, 111 ks šklbacích prstovjednoduché a rýchle čistenie, gumové kolesá s guličkovými ložiskamivýška bubnu 420mm x Ø bubnu 500mm Ø otvoru bubnu 350mm, rozmery šklbačky: 780x680x915mm.


Oplachová technológia pre ešte efektívnejšie ošklbanie

Táto nerezová šklbačka obsahuje oplachový kruh pod horným okrajom. Obsluha šklbačky sa tak stáva ešte jednoduchšou a Vy nemusíte počas šklbania stáť pri šklbačke a oplachovať perie. Môžete tak vykonávať iné činnosti, alebo si predpripraviť ďalšiu hydinu na šklbanie, zatiaľ čo oplachový systém šklbačky urobí prácu za Vás. Oplachovanie počas šklbania nielenže zbaví šklbanú hydinu nečistôt, ale tiež zefektívňuje celé šklbanie, predchádza sa potrhaniu kože a mokré perie sa lepšie ošklbe. Jednoducho pripojíte hadicu na ventil šklbačky, pustíte vodu a môžete šklbať. 

zipper-oplach

Prevedenie šklbačky, ktoré ohromí svojou praktickosťou

Nielen oplachový systém sa stará o čistotu šklbania, ale aj celkové prevedenie šklbačky, ktorá je vyrobená z potravinárskej nerezovej ocele. Nerez svojimi vlastnosťami zabraňuje rastu nechcených baktérií, zamedzuje usadzovaniu nečistôt a ľahko sa čistí a dezinfikuje. V spodnej časti šklbačky sa nachádza praktický odtokový výpust, ktorý odvádza vodu a nečistoty z bubna šklbačky a vy ich jednoducho zachytíte do akejkoľvek zbernej nádoby.

zipper-odtok

Čistenie a údržba rýchlo a jednoducho

Nerezová šklbačka 
sa dá ľahko rozložiť a jednoducho vyčistiť na ďalšie šklbanie, alebo na uskladnenie na ďalšiu sezónu. Povolením klipsov zložíte bubon šklbačky, ktorý môžete prúdom vody vystriekať a následne ho môžete vydezinfikovať vhodnými prípravkami. Konštrukcia šklbačky je navrhnutá pre jednoduché rozobranie, aby sa čistenie a údržba ešte viac uľahčila a Vy tak môžete šklbať zakaždým v čistej šklbačke. Zároveň nerezová potravinárska oceľ, z ktorej je šklbačka vyrobená, predchádza množeniu baktérií.  

zipper-udrzba

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Bubnová šklbačka hydiny na sliepky ZM 1100

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bubnové šklbačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 40 kg
Rozmery balenia: 56x56x52 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)