Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 43 šedá, s mriežkou

Kód: 0645
€58,99 €49,16 bez DPH
SKLADOM (6 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Kvetináč s mriežkou a drenážnym dnom z plastového materiálu s objemom 30 l a rozmermi 43 x 43 x 142 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Tento vyvýšený záhon má dostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený drenážnym dnom, ktorý bráni preliatiu rastlín. Moderný dizajn imitácie dreva v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 43 šedá, s mriežkou 

Kvetináč s mriežkou, s drenážnym dnom, na  vonkajšie použitie, z polypropylénu, farba šedá, s objemom 30l, rozmery 43x43x142cm.

Ilustračné video: 

Drenážne dno zabráni preliatiu rastlín

Unikátne drenážne dno sa postará o ideálnu zálievku , s týmto kvetináčikom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali veľa vody. Vďaka drenážnemu dnu kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť, pretože prebytočná voda odtečie otvormi na dne kvetináča. 

stefanplast-italia-seda_01

Kvetináč  je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Kvetináče s mriežkou a s drenážnym dnom ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. 

Dodatočné parametre

Kategória: Kvetináče
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)