Šklbačka hydiny na vŕtačku s ochranným krytom a stojanom SPIUMATRICE DIT SP RU08

Kód: 0139
€289,99 €241,66 bez DPH
SKLADOM (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Šklbačka na vŕtačku na sliepky, kačky, husi a morky, 30-40ks hydiny/hod, 15ks šklbacích prstov, dĺžka prsta 87mm, s krytom a stojanom. Jedná sa kompletne vybavenú šklbačku na vŕtačku, s ktorou bude šklbanie hydiny úplná radosť. Praktický ochranný kryt zamedzí rozlétané peria počas šklbanie a Vy tak budete mať s týmto pomocníkom behom chvíľky ako ošklbané, tak i upratané. Kryt je možné uchytiť do všetkých bežných typov vŕtačiek a pripevniť k stojanu, ktorý si môžete nastaviť presne do Vami požadovanej výšky. Kvalitné šklbací prsty vyrobené z prírodného kaučuku Vám zabezpečí dokonalé ošklbaní hydiny bez poškodenia kože. Vašou úlohou bude predovšetkým správne sparenie hydiny a potom už bude šklbanie hydiny hračka. Šklbací valec, ochranný kryt i stojan sú vyrobené z kvalitného nerezu, ktorý sa ľahko umýva a budú Vám slúžiť niekoľko rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šklbačka hydiny na vŕtačku s ochranným krytom a stojanom SPIUMATRICE DIT SP RU08

Šklbačka vhodná pre stredne veľkú aj väčšiu hydinu. Vybavená 15ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 87mm. S nerezovým, ochranným krytom obmedzujúcim rozlétané peria počas šklbanie. Kryt je vybavený kvalitným uchytením pre všetky bežné typy vŕtačiek a stojanom s možnosťou nastavenia optimálnej výšky šklbanie.


Inštalácia šklbačky hydiny na vŕtačku s ochranným krytom a stojanom

Pre správne využitie výrobku je najprv potrebné zložiť výškovo nastaviteľný stojan, ku ktorému následne pripevníte ochranný kryt. Ďalej odporúčame pripojiť zariadenie (doporučená vŕtačka - nie je súčasťou balenia), ktoré bude otáčať v ochrannom kryte sa šklbačkou na vŕtačku viď obrázok nižšie.

Šklbačka hydiny na vŕtačku s ochranným krytom a stojanom SPIUMATRICE DIT SP RU08

Príprava pred šklbaním

Pred šklbaním je nutné hydinu správne spariť viz orientačná tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia hydiny. Dlhší čas ponorenie môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože a to môže spôsobiť pri šklbanie problém. Uvedené časy sú orientačné a doručujeme v priebehu sparenie hydiny ručne kontrolovať možnosť jednoduchosti šklbanie peria.

Optimálna dĺžka sparenia hydiny pred šklbaním


Ako správne šklbať

Vodnú aj hrabavú hydinu je odporúčané držať za nohy a spúšťať či prevaľovať pozdĺž rotujúceho valca vždy častí, ktorú budete chcieť ošklbať. Viac inšpirácie pozri videá nižšie.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Šklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU08


  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Šklbačky na vŕtačku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11.1 kg
Rozmery balenia: 61x39x25 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)