Kurín pre sliepky POLLY FARM 2XL

Kód: 0352
€669,99 €558,33 bez DPH
SKLADOM (7 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Kurín pre 6-8 sliepok, 3 vnútorné kukane, 2 hrady, výklopná strecha pre ľahké čistenie, HPL laminát, rozmery: 120x100x100 cm. Jedná sa o veľmi praktický kurín pre sliepky, ktorý ocení každý chovateľ. Súčasťou výbavy kurína sú dva bidlá pre nočný odpočinok sliepok a tri vnútorné znáškové hniezda. O pohodlie sliepok sa nemusíte báť, pretože materiál kurína zaisťuje prirodzenú tepelnú izoláciu. Sliepky navyše budú veľmi dobre chránené pred všetkými poveternostnými vplyvmi aj pred predátormi. Odoberanie vajec aj čistenie kurína zvládnete behom chvíľky vďaka výklopnej streche. Kurín vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu vám bude robiť radosť dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pro slepice POLLY FARM 2XL

Kurín pre sliepky na chov 6-8 sliepok o rozmeroch 120x100x100 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný kurín, ktorý je vybavený dvoma hradmi, tromi vnútornými znáškovými hniezdami a výklopnou strechou. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä klieštikovci.

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 120x100x100 cm. Vnútorné rozmery kurína aj so znáškovými hniezdami105x85 cm, a tak kurín poskytuje pohodlie až pre 8 klasických nosníc.. 

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený dvoma hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú tiež tri vnútorné kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a kľudu na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu. Súčasťou balenia bezpečnostné dvierka Polly Defender, na ktoré môžete v prípade záujmu jednoducho pripojiť automatické otváranie kurína. Automatické otváranie a zatváranie kurína nie je súčasťou balenia!

 Kurník POLLY FARM 2XL

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky vďaka výklopnej streche. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 50 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY FARM 2XL - montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 52 kg
Rozmiry balení: 100x120x8 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)