Kurín pre sliepky POLLY DUPLEX 4XL

Kód: 0346
€1 429,99 €1 191,66 bez DPH
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024

Kurín pre 15-20 sliepok, 4 vonkajšie znáškové hniezda, 4 bidlá, vyvýšený kurín na nožičkách, HPL laminát, rozmery: 195x120x142 cm. Pokiaľ hľadáte kurín pre 20 sliepok, potom pre Vás máme skvelý tip. Tento veľmi praktický vyvýšený kurín na nožičkách poskytne sliepka skvelé zázemie cez deň aj v noci. Kurín je vybavený štyrmi hredami pre nočný odpočinok sliepok a štyrmi znáškovými hniezdami pre pohodnú znášku vajec. Kurín poskytne sliepkam príjemné a bezpečné prostredie v teplom aj chladnom počasie vďaka prirodzenej tepelnej izolácii. Tento kurín ochráni sliepky ako pred najrôznejšími predátormi, tak aj pred všetkými poveternostnými vplyvmi. Čistenie kurína nebude problém vďaka dvierkam umiestneným na zadnej strane kurína. Kurín vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu vám bude slúžiť dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky POLLY DUPLEX 4XL

Kurín pre sliepky na chov 15-20 sliepok o rozmeroch 195x120x142 cm. Jedná sa o veľmi praktický vyvýšený kurín, ktorý je vybavený štyrmi hradmi a štyrmi vonkajšími znáškovými hniezdami. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä klieštikovci.

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína aj s vyvýšenými nôžkami sú 195x120x142 cm. Vnútri je kurín veľmi priestranný, a tak poskytuje pohodlie až pre 20 klasických nosníc. Vnútorné rozmery kurína sú 118x110x95 cm.

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený štyrmi hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj štyri vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a kľudu na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd. Vďaka tomu, že je kurín vyvýšený na nôžkach 50 cm od zeme, tak poskytuje sliepkam aj počas dňa ochranu pred slnkom či dažďom. Tento priestor pod kurínom je ideálny na umiestnenie napájačiek a kŕmidiel. Do kurína majú sliepky počas dňa pohodlný prístup cez rebrík. Súčasťou balenia  bezpečnostné dvierka Polly Defender, na ktoré môžete v prípade záujmu jednoducho pripojiť automatické otváranie kurína. Automatické otváranie a zatváranie kurína nie je súčasťou balenia!

POLLY_DUPLEX_4XL_1

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky vďaka dvierkam umiestneným na zadnej strane kurína. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

POLLY_DUPLEX_4XL

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 98 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

Kurnik pro slepice POLLY DUPLEX n

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY DUPLEX 4XL - montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 102 kg
Rozmiry balení: 135x110x80 cm
Nakúpte po telefóne (Po-Pá: 8:00-16:00)